Vyberte stránku

PROJEKTY EU

Projekt Vývoj nového nákupního portálu společnosti eCENTRE, a.s. je spolufinancován Evropskou unií

Autor:  | Únor 25, 2017 |

 

Od 1. 3. 2017 čerpáme dotaci na realizaci projektu Vývoj Nového nákupního portálu společnosti eCENTRE, a. s. z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, PROGRAM ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – TVORBA NOVÝCH IS/ICT ŘEŠENÍ II. VÝZVA

Předmětem projektu je příprava a vytvoření nového nákupního portálu, který budou využívat současní, ale především noví klienti společnosti eCENTRE, a.s. Hlavním výstupem projektu bude Nový nákupní portál, plně vyvinutý nový IT nástroj, který bude nasazen do ostrého provozu. Pro účely projektu budou zaměstnáni dva noví pracovníci – programátoři. Realizace projektu přispěje ke zvýšení tržeb společnosti, její větší konkurenceschopnosti a upevní její pozici na trhu.

Zahájení projektu: 1.3.2017

Datum ukončení projektu, dosažení účelu dotace: 31.3.2018
Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009410

Projekt Vzdělávání eCENTRE pro zvýšení kvality služeb je spolufinancován Evropskou unií 

 

Od 1. 5. 2017 čerpá společnost eCENTRE, a.s. dotaci na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců eCENTRE pro zvýšení kvality služeb z Operačního programu Zaměstnanost – Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

Místem dopadu projektu je Moravskoslezský kraj, kde budou proškoleni naši zaměstnanci pobočky v Ostravě.

Získaná dotace pokryje naší firmě pravidelná školení pro 38 osob zapojených do projektu (z toho 20 žen)z toho 2 účastníci jsou ve věku 54+. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad s jejich kvalifikací a u kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Neustálý vývoj technologií a měnící se požadavky trhu práce je nutné nejen pečlivě sledovat, ale také se pravidelně vzdělávat tak, abychom neztratili konkurenceschopnost a především mohli poskytovat kvalitnější služby našim zákazníkům.

Zahájení realizace projektu: 1.5.2017
Datum ukončení realizace projektu nejpozději: 30.4.2019