Domácnosti

Ušetřete tisíce korun v rodinném rozpočtu

Společnost eCENTRE, a.s. Vám bezplatně nabízí transparentní službu na výběr nového dodavatele elektřiny či zemního plynu prostřednictvím elektronické aukce.

Tuto službu jsme jako první v České republice spustili pro občany ve spolupráci s městem Říčany. Od té doby realizujeme každý měsíc sdružené e-aukce na dodávku elektřiny a zemního plynu, kterých se dohromady účastnilo již přes 35 000 domácností.

V e-aukcích stále dosahujeme nezanedbatelných úspor.

 

Lidé se spojili v aukci energií. Získejte cenu z poslední aukce i Vy.
Co je to e-aukce?

Aukce je dražba, která probíhá on-line v internetovém prostředí, kde dodavatelé snižují své nabídky. Každý dodavatel vidí pouze nejnižší podanou cenu v daném čase, a svou cenu, kterou zadá. Díky sdružení poptávky více klientů dohromady a využití e-aukce dosahujeme pro naše klienty skvělých cen již 10 let.


Co v e-aukci soutěžíme?

Neregulovanou část energie. U elektřiny tato část představuje cca 45 % z celkové ceny, u zemního plynu necelých 80 % z celkové ceny.


Co s námi získáváte?

  • Výhodné ceny v průměru o 20-30 % nižší než aktuální ceníkové ceny dodavatelů energií.
  • Jistotu cen a podmínek na 2 roky – Smlouva se uzavírá na dobu určitou, a to 2 roky.
  • Garantované podmínky bez skrytých poplatků – Smluvní podmínky vítězného dodavatele z aukce za Vás kontrolujeme. S námi Vám nehrozí žádné automatické prolongace a skryté poplatky.
  • Hlídáme ceny a dobu trvání Vaší smlouvy za Vás - Před uplynutím smlouvy s  dodavatelem vzešlým z e-aukce Vás včas kontaktujeme a zařadíme opět do e-aukce. Opět Vám tak nabídneme možnost šetřit díky sdružené e-aukci na následující 2leté období.
  • Průhlednost a otevřenost soutěže v aukci – Nejsme zástupcem žádného dodavatele energie. Společnost eCENTRE, a.s. je poskytovatelem služby na výběr nového dodavatele energie.Chcete získat podmínky a ceny z e-aukce?


 

Mohlo by Vás zajímat

Podívejte se na TV REPORTÁŽE a další mediální výstupy z roku 2013 a 2014 ZDE.
Podívejte se na mediální výstupy z roku 2015 ZDE.
Podívejte se na mediální výstupy z roku 2016 ZDE.