Podpořte spolu s námi dobrou věc. Komunita LICIT spolu s charitativními obchody moment pořádá dobročinnou sbírku „S LICITEM na moment“, do které se můžete zapojit i Vy.

Jarní úklidy vrcholí a každý z Vás určitě uvažuje, co se všemi nepotřebnými vytříděnými věcmi, které každému z nás zabírají místo nejenom ve skříních. Letos můžete ulevit nejen svým šatníkům, ale zároveň také podpořit dobrou věc.

Komunita LICIT spolu s charitativními obchody moment pořádá dobročinnou sbírku „S LICITEM na moment“, do které se nyní můžete zapojit i Vy.

Máte doma nepotřebné oblečení, elektroniku, hračky, bižuterii nebo nádobí? Přineste je do 12.5.2017 na recepci eCENTRE, a.s., Nemocniční 987/12, 702 00  Ostrava. Vaše dary předáme dobročinným obchodům moment, kde věci prodají a výnos poputuje neziskovým organizacím.

 

KOHO DAROVÁNÍM VĚCÍ PODPOŘÍTE?

  • Mobilní hospic Ondrášek: Provází nevyléčitelně nemocné dospělé i děti v posledním období života a odbornou péčí jim umožňuje strávit ho doma, v kruhu rodiny.
  • Žebřík, obecně prospěšná společnost: Podporuje mladé lidi se zdravotním postižením a pomáhá jim najít uplatnění ve společnosti.
  • Kola pro Afriku: Umožňuje dětem v Africe cestu ke vzdělání, prostřednictvím kol darovaných v České republice.
  • Save-elephants.org: Projekt na záchranu slonů ve střední Africe a jejich ochranu proti pytlákům a překupníkům slonoviny.

 

VÍTE, CO ZNAMENÁ JEDNA TAŠKA DAROVANÝCH VĚCÍ?

  • Mobilní hospic Ondrášek: Hodina a půl života doma pro nevyléčitelně nemocné, pod zdravotnickým dohledem.
  • Žebřík, obecně prospěšná společnost: Objednávka expresivních terapií, jako např.: muzikoterapie nebo canisterapie pro handicapované.
  • Kola pro Afriku: Transport jednoho kola do Afriky a umožnění pravidelné školní docházky jednomu dítěti na několik let.
  • Save-elephants.org: Krmení na jeden den pro celý psí tým v Kongu, který je speciálně vycvičen a odhalování pytláků slonoviny.

 

Podpořte spolu „S LICITEM na moment“ dobrou věc. Děkujeme všem dárcům.