Nabízíme příležitost. Další krok je na tobě.

Hledáš novou podnikatelskou příležitost? Přivýdělek na mateřské nebo jen zábavu po práci, která Ti navíc přinese peníze? Staň se obchodním partnerem eCENTRE.

Začni spolupracovat s leadrem na trhu v oblasti elektronických aukcí energií. Získáš tak zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti, která poskytuje své služby domácnostem, firmám i veřejné správě a to již od roku 2006.

Co děláme?

Prostřednictvím elektronických aukcí šetříme klientům peníze a to zcela zdarma. Vytváříme tak unikátní službu, díky které můžeme klientům pomoci optimalizovat výdaje například za energie a zároveň příležitost pro obchodní partnery vydělat si peníze. Vše naprosto bez limitu. Kolik si vyděláš, záleží jen na tobě.

Proč to děláme?

Společně měníme energetický trh ve prospěch všech spotřebitelů. Pokud se staneš součástí naší obchodní sítě, získáš možnost změnit zaběhnuté standardy. Svým klientům budeš zdarma šetřit peníze a budovat s nimi vztah založený na naprosté férovosti. Skryté poplatky a nejasné podmínky u nás nenajdeš. Našim klientům jsme již ušetřili 1,5 miliardy korun a taková práce, Tě bude zkrátka bavit.

Jak to děláme?

Společnost eCENTRE, a.s. je tvořena odborníky na elektronické aukce a veřejné zakázky, právníky, klientskou podporou, marketingovými specialisty a dalšími, prostřednictvím kterých získáš svou „informační základnu“. Spolupracujeme s několika stovkami obchodním partnerů po celé republice, díky kterým se rozrůstá také základna našich klientů, kterých je již více než 33.000.

Chceš se dozvědět více? Příležitost u nás dostane každý. Kontaktuj nás na emailu ecentre@ecentre.cz.

 

......................................

Splň si své sny, rozhodnutí je jen na Tobě!

Přijď na pravidelné setkání obchodních partnerů a zájemců o podnikání s eCENTRE Business Open. Dozvíš se, jakou příležitost Ti eCENTRE nabízí, jaké služby můžeš klientům zcela zdarma nabízet a kolik si díky tomu můžeš vydělat. Nepropásni svou příležitost a přijď na Business Open!

Business Open Ostrava

Každé pondělí, od 19:00 hodin, hotel Harmony, 28. října 1263/170, 709 00 Ostrava.

 

Business Open Brno

Vždy v sudý čtvrtek, od 18:00, Hotel eFi, Bratislavská 52, 602 00 Brno.

 

 

......................................

Máš dotazy? Neváhej nás kontaktovat.

Alice Mazurková
ředitelka marketingu a komunikace
mazurkova@ecentre.cz