<< Zpět do výpisu novinek

PŘEHLED KRÁTKÝCH ZPRÁV

eCENTRE Již 10 let snižujeme domácnostem, firmám i veřejné správě náklady na energie. Již 10 let jsme lídrem na trhu, který se podílí na změnách energetického trhu ČR. Již 10 let se staráme o tisíce spokojených klientů. Podívejte se na přehled krátkých zpráv, kde se dozvíte aktuální informace týkající se e-aukcí.

 

Zprávy ze dne 17.5.2016

ELEKTRONICKÉ AUKCE STÁLE OBLÍBENĚJŠÍ

Občané městské části Ostrava - Jih mohou ušetřit své náklady na energie. Stačí přijít na kontaktní místo na ÚMOb každé pondělí nebo středu v úřední hodiny a využít nejlepších cen z e-aukce.

Podívejte se na reportáž České televize o možnosti využití stále populárnějších elektronických aukcích v oblasti Ostrava - Jih ZDE.

 

Zprávy ze dne 13.5.2016

AUKCE ENERGIÍ PRO OBYVATELE PRAHY 16

Radnice Prahy 16 i letos nabízí možnost snížit náklady na elektřinu a plyn i pro ty nejmenší lokální odběratele, navíc s pohodlím vše vyjednat přímo v Radotíně. Přečtěte si dvě zprávy, které se chystané aukce týkají.

 

Zprávy ze dne 10.5.2016

ELEKRONICKÉ AUKCE ŠETŘÍ DOMÁCÍ ROZPOČET

O tom, že sdružené nákupy šetří firmám rozpočty, už mnozí z Vás slyšeli. Ostrava a Moravskoslezský kraj má v této oblasti v republice prvenství. A pomocí elektronických aukcí šetří už léta stovky milionů korun. Úspory byly inspirací pro odborníky, kteří přišli na trh s nabídkou elektronických aukcí pro domácnosti. A tak už tisíce lidí kupuje komodity za nejvýhodnějších cen.

Shlédněte celý díl Eko magazínu, ve kterém se dozvíte, jak fungují elektronické aukce pro domácnosti.

 

eCENTRE SLAVÍ 10 LET

Dne 5.5.2016 jsme oslavili 10 let od zahájení své činnosti. Již 10 let snižujeme domácnostem, firmám i veřejné správě náklady na energie. Již 10 let jsme lídrem na trhu, který se podílí na změnách energetického trhu České republiky. Již 10 let se staráme o tisíce spokojených klientů. Děkujeme Vám, že nám zůstáváte věrni a že věříte v to, co děláme.

Vaše eCENTRE

 

Zprávy ze dne 4.5.2016

OSTRAVA JIH POMŮŽE LIDEM UŠETŘIT ZA ELEKTŘINU A PLYN

Městský úřad Ostrava-Jih nabídce lidem účast v elektronické aukci energií. Obyvatelé Jihu mohou tak ušetřit nejen domácnosti, ale i podnikatelé. Ročně může jít o úsporu v řádů tisíců korun, neboť je ověřeno, že domácnosti o podnikatelé mohou společným vysoutěžením cen energií znatelně uspořit oproti stávajícím výdajům. Podívejte se na reportáž, která Vám sdělí více.

 

Zprávy ze dne 29.4.2016

LAJKUJEME eCENTRE

eCENTRE míří k 500. lajku na svém Facebooku. Dejte ke stránce eCENTRE, a.s. "To se mi libí". Pětistý "klikař" od nás dostane jako poděkování malý dárek, inspirativní knihu Velká životní pětka. Držíme palce, ať knihu získáte právě Vy. Facebook eCENTRE ZDE.

 

Zprávy ze dne 27.4.2016

CENY PLYNU STÁLE ZLEVŇUJÍ, MNOZÍ DODAVATELÉ VŠAK SE ZLEVNĚNÍM OTÁLEJÍ

Domácnosti, které využívají plyn k topení, ohřevu vody či vaření, se mohou těšit na úsporu. Ceny zemního plynu na světových trzích dlouhodobě klesají a tak tuto komoditu postupně zlevňují i čeští dodavatelé. Snížení cen pomohla také mírná zima. Jak této situace využít a získat levnějšího dodavatele?Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Změna dodavatele prostřednictvím e-aukce = bez skrytých poplatků, za jasných podmínek, s garantovanou cenou na dva roky o 20-30 % nižší oproti běžným ceníkům dodavatelů, se 100% administrativním servisem. Proč nevyužít nejlepší ceny energií z aukcí? Nejlepší doba na změnu dodavatele energií je právě teď!

 

Zprávy ze dne 25.4.2016

NÁŠ KRAJ NENÍ NA OKRAJI

Reportáž pořadu Náš kraj není na okraji o úspěšné české společnosti eCENTRE, a.s. Česká společnost eCENTRE, a.s. vznikla v roce 2006 a je lídrem na trhu sdružených elektronických aukcí a snižování nákladů, jak ve veřejné správě, tak ve firmách i v domácnostech.

Reportáž o společnosti eCENTRE, a.s. a její činnosti ke zhlédnutí ZDE.

 

Zprávy ze dne 24.4.2016

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ eCENTRE

Sobotní den plný praktických zkušeností obchodních partnerů z praxe, ocenění úspěšných a sdělení toho nejlepšího z poslední doby. Nedělě nabitá praktickými informacemi potřebnými pro podnikání s eCENTRE. Více než 100 lidí a skvělá atmosféra. Tak vypadal Víkendový seminář eCENTRE na kterém se podíleli nejen členové základny, ale také obchodní partneři a lídři sítě eCENTRE.  Jak to na semináři vypadalo? Podívejte se na facebook.

 

Zprávy ze dne 22.4.2016

ÚŘAD POMŮŽE LIDEM UŠETŘIT NA ENERGIÍCH

Rada městského obvodu Ostrava - Jih schválila návrh radního Adama Rykaly a nabídne obyvatelům novou službu, která se osvědčila už ve stovkách měst a obcí. Využitím elektronické aukce mohou ušetřit domácnosti i podnikatelé tisíce korun za elektřinu a plyn. Novou službu bude pro městský obvod zprostředkovávat zkušená společnost eCENTRE, a.s. Ta pro veřejnost zajistí výběr nejvhodnějšího dodavatele vybrané komodity formou elektronické aukce. Pro město i obyvatele je služba bezplatná, je totiž hrazena z aukčních poplatků placených dodavateli energií. Více informací získáte ZDE.

 

Zprávy ze dne 20.4.2016

NEN SE ZPOZDIL OPROTI PRAXI ZATÍMCO JINÉ SYSTÉMY ŠETŘÍ STAMILIONY

„Naše myšlenka na vytvořenínástroje pro elektronizaci veřejných zakázek a snižování nákladů díky využití elektronických aukcí začala vznikat někdy ve stejné době, jako se začala tvořit koncepce Národního elektronického nástroje (NEN). My jsme se však rozhodli neřešit jen metodiku, ale osvědčit si rovnou systém v praxi. Statutární město Ostrava, ve spolupráci s nímž jsme systém upravovali na míru jeho potřebám a potřebám jeho organizací, investovalo do zavedení systému 40 milionů korun. Investice se městu vrátila po méně než 1,5 roku fungování,“ uvedl Vítězslav Grygar, statutární ředitel společnosti eCENTRE, a.s

Národní elektronický nástroj pro zadávání veřejných zakázek stál 230 milionů korun a jeho spuštění do ostrého provozu se zpozdilo o dva a půl roku. Kdyby tak například statutární město Ostrava čekalo na spuštění NENu, nebo byť jen pozastavilo svůj vlastní systém s ohledem na NEN, přišlo by o stamiliony korun. Více se dočtete ZDE.

 

Zprávy ze dne 12.4.2016

CENY ENERGIÍ PŮJDOU NAHORU, ČAS NA ZMĚNU DODAVATELE JE PRÁVĚ TEĎ

 

Zprávy ze dne 11.4.2016

PRODÁVÁME OSOBNÍ AUTOMOBIL

Přemýšlíte o nákupu osobního motorového vozidla? Dáváte přednost Škodě Octavii? Zúčastněte se e-aukce na prodej vozu Škoda Octavia Lim. Elegance. Rok výroby 2008. - See more at: http://www.ecentre.cz/novinka/1155-prodavame-osobni-automobil-zdroj-ecentre-a-s#sthash.CeUKqEFd.dpuf

Přemýšlíte o nákupu osobního motorového vozidla? Dáváte přednost Škodě Octavii? Zúčastněte se e-aukce na prodej vozu Škoda Octavia Lim. Elegance. Rok výroby 2008. Vyvolávací cena je 132 232,- Kč bez DPH. Elektronická aukce se uskuteční 25.4.2016 od 10:00 hod. Veškeré informace o prodeji osobního automobilu a účasti v e-aukci naleznete ZDE.

 

Zprávy ze dne 8.4.2016

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT A PAPÍROVÁNÍ NECHTE NA NÁS

Když se rozhodnete změnit dodavatele elektřiny nebo plynu, energetická společnost, se kterou podepíšete smlouvu, vše vyřídí za vás. Přesto se vyplatí vědět, jak změna dodavatele probíhá a jednotlivé kroky si ohlídat. Na co při změně dodavatele nezapomenout?

 

Zprávy ze dne 7.4.2016

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ eCENTRE

Představení nového produktu Aukčnínákupy.cz, vyhodnocení a předání finančních bonusů, vyhodnocení obchodních partnerů na marketingových schodech eCENTRE, Produktový veletrh spolu s individuálními konzultacemi, odborné přednášky a zkušenosti partnerů z praxe.. to vše a mnohem více čeká obchodní partnery eCENTRE na dubnovém Víkendovém semináři.

Chcete zjistit, jakým způsobem takévéto akce probíhají? Uvažujete, že s námi začnete spolupracovat? Chcete se dozvědět, co všechno Vám eCENTRE nabízí a jakou vytváří komunitu? Přijďte a přesvědčte se sami, že "BÝT U TOHO" se opravdu vyplácí. Vstupenku si můžete zakoupit ZDE.

 

Zprávy ze dne 4.4.2016

POVINNOST DODAVATELE SDĚLIT DATUM UKONČENÍ SMLOUVY

Odběratel energií, a to především jedná-li se o samostatnou domácnost, je často ve velmi nevýhodné pozici. Ačkoliv má řádně uzavřenou smlouvu s dodavatelem energií, kde se domnívá, že má uvedeny všechny údaje, ne vždy tomu tak je. Pokud se klient rozhodne změnit dodavatele a má uzavřenu smlouvu na dobu určitou, často se dostává do svízelné situace tím, že neví, dokdy je u dodavatele vázán s ohledem na termín ukončení dodávek. Tento termín totiž ze smlouvy není možné vždy vyčíst.

Opatřením pro to, aby byl klient jasně informován, je změna zákona platná od 1.1.2016, který říká, že pokud se klient rozhodne ukončit smlouvu se svým stávajícím dodavatelem a požádá o informaci, ke kterému datu je možné ukončit dodávky u dodavatele, tento je povinen klientovi datum neprodleně sdělit.

 

Zprávy ze dne 2.4.2016

PROČ NEKLESÁ CENA PLYNU PRO DOMÁCNOSTI? ROZHODUJE ŘADA FAKTORŮ

Přečtěte si, jaké faktory ovlivňují výsledný vývoj ceny plynu na českém trhu ZDE.

 

Zprávy ze dne 30.3.2016

VÝSLEDKY BŘEZNOVÉ E-AUKCE PRO DOMÁCNOSTI

Nejnižší ceny energií z e-aukcí pro každého. Výsledky březnové elektronické aukce pro domácnosti z celé České republiky opět potvrdily sílu tohoto jedinečného nástroje. Průměrné úspory v elektrické energie dosáhly na 34,96 % a v zemním plynu na neuvěřitelných 42,31 %.

 

Zprávy ze dne 25.3.2016

eCENTRE ON-LINE

Víte, že eCENTRE můžete pravidelně sledovat také na sociálních sítích Facebook a LinkedIn? Sledujte nás i Vy - sdílejte, lajkujte, pište a komentujte. Jsme tu pro Vás on-line.

 • eCENTRE na Facebooku - Sledujeme a komentujeme aktuální dění týkající se elektronických aukcí, sdílíme zajímavé reportáže a novinky, pravidelně Vás informujeme o připravovaných akcích eCENTRE, přinášíme Vám aktuální informace z eCENTRE, a.s.
 • eCENTRE na LinkedIn - Informace z první ruky z aktuálního dění na energetickcýh burzách, vývoj cen energií na trhu, novinky a reportáže týkající se změn na českém energetickém trhu s dopadem na domácnosti, podnikatele i veřejnou správu.

 

Zprávy ze dne 22.3.2016

NEN BUDE POVINEN

Trh zavedení jediného povinného elektronického tržiště pro zadávání veřejných zakázek sleduje s obavami. O vyjádření k tomutu záměru bylo požádáno několik představitelů firem, které podnikají v segmenu elektronizace veřejné správy, mezi nimi také ředitel společnosti eCENTRE, a.s. Ing. Petr Kostelný. Článek, který byl uveřejněn v březnovém vydání časopisu "pro města a obce" si můžete přečíst ZDE.

 

Zprávy ze dne 21.3.2016

eCENTRE SPUSTILO NOVÝ UNIKÁTNÍ WEB

Zbrusu nový web postavený na opravdových lidech a opravdových úsporách. Podívejte se na něj také Vy. www.eprokazdeho.cz představuje zcela unikání web, který byl vytvořen jednoduše pro lidi. Snadno a rychle se můžete dozvědět, jakých úspor dosahují běžné domácnosti, které se zapojí do e-aukci a jakých úspor byste tak s využitím e-aukce na výběr nového dodavatele energií mohli dosáhnout také Vy. Chcete se o webu dozvědět více? Napište nám na marketing@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 18.3.2016

eCENTRE JAKO DODAVATEL NÁKUPNÍHO SYSTÉMU I JAKO REALIZÁTOR VÝBĚRU NOVÉHO DODAVATELE

 

Zprávy ze dne 15.3.2016

KRAJSKÝ ÚŘAD NAKUPUJE TRANSPARENTNĚ A EFEKTIVNĚ S VYUŽITÍM E-AUKCÍ

Krajský úřad Moravskoslezského kraje a jeho příspěvkové organizace nakupuje kancelářské potřeby, úklidové prostředky, potraviny, osobní ochranné pomůcky a mnoho dalšího prostřednictvím speciálního elektronického nákupního portálu, jehož dodavatelem je společnost eCENTRE a.s. Díky nákupu položek z nákupního portálu, které prošly e-aukcí, dosahuje kraj již v prvních měsících využívání značných úspor. Podívejte se na exkluzivní rozhovor s ředitelem Krajského úřadu Tomášem Kotyzou ZDE.

 

Zprávy ze dne 11.3.2016

KRAJE ŠETŘÍ MILIONY DÍKY KOMPLEXNÍMU SYSTÉMU NÁKUPŮ

Více než 9 milionů korun chce letos ušetřit Moravskoslezský kraj při běžném nakupování. Zavedl totiž v minulém roce komplexní systém elektronických nákupů, díky němuž nyní nakupuje levněji nejen krajský úřad MSK, ale i příspěvkové organizace kraje. Poskytovatelem tohoto systému je společnost eCENTRE, a.s. Zajímáte se o jednotný systém nákupů také pro své město či organizace? Kontaktujte nás.

 

Zprávy ze dne 8.3.2016

RATÍŠKOVICE UŠETŘÍ TŘI MILIONY NA SVOZU ODPADU

Obec má zákonem stanovenou povinnost zajistit svoz, sběr i likvidaci odpadu. Náklady na řešení nejen směsného, ale také tříděného komunálního odpadu ale každoročně narůstají a tvoří nemalou část výdajů z obecního rozpočtu. Jak tedy ušetřit finanční prostředky a nemuset zatěžovat rostoucí výší nákladů občany obce? Ratíškovicím se podařilo ušetiřt celé tři miliony korun. Čtěte více.

 

Zprávy ze dne 6.3.2016

REKORDNÍ ÚČAST NA PRODUKTOVÉM VELETRHU

eCENTRE a.s. pořádala dne 5.3.2016 již několikáty Produktový veletrh, který se těšil rekordní účasti nejen Obchodních partnerů, ale také hostů, zájemců o podnikání s eCENTRE. Celý den provázela skvělá atmosféra. Na pódiu se o své zkušenosti z praxe podělili Obchodní partneři Kateřina Dudková, Martin Valušek nebo Václav Štolba a byl představen zbrusu nový e-learning pro Obchodní partnery. Statutární ředitel Vítězslav Grygar představil obrovský potenciál, který má eCENTRE na českém trhu k dispozici a ředitel společnosti Petr Kostelný se podělil o novinky a plánované vylepšení, která nás čekají v nadcházejících měsících. Produktový veletrh zakončily poravidelné individuální konzultace. Těšíme se opět na další vzdělávací akci, která se uskuteční 23.-24.4.2016.

 

Zprávy ze dne 3.3.2016

DALŠÍ MOŽNOST ÚSPORY NÁKLADŮ PRO DOMÁCNOSTI A FIRMY

Obec Bolatice ve spolupráci se společností eCENTRE, a.s. připravila pro domácnosti a firmy další možnost úspory náklady na energie. Občané mohou využít tzv. Expres aukci a zajistit si tak mimořádně nízké ceny energií, které již byly vysoutěženy v aukci dne 25.2.2016. Všichni si mohou také nechat nezávazně porovnat své současné ceny s cenami, které již byly dosaženy v aukci. Pro více informací pokračujte ZDE.

 

Zprávy ze dne 29.2.2016

ÚSPORY NÁKLADŮ NAPŘÍČ ČESKOU REPUBLIKOU

Praha, Ostrava, Brno, Tábor nebo České Budějovice. Nezáleží na tom, kde bydlíte. S námi můžete šetřit své náklady na energie rychle a jednoduše. Podívejte se na příklady měst a obcí, kde pomáháme šetřit náklady od začátku tohoto roku.

 

Zprávy ze dne 26.2.2016

VÝSLEDKY ÚNOROVÉ E-AUKCE PRO DOMÁCNOSTI

V únorové elektronické aukci pro domácnosti byla dosažena průměrná úspora 39,62 % u komodity elektrická energie a neuvěřitelných 44,29 % u komodity zemní plyn. Dosáhnout úspory v řádů několika stovek až desítek tisíc korun nebylo nikdy jednodušší. Využijte e-aukci také pro Vaši domácnost. Možnost registrace ZDE.

 

Zprávy ze 24.2.2016

CENA ELEKTŘINY PRO PODNIKATELE: VYPLATÍ SE MĚNIT DODAVATELE?

Jaký je vývoj cen na trhu u podnikatelů? Vyplatí se měnit dodavatele? E-aukce se i u podnikatelů ukazují jako nejvýhodnější způsob výběru nového dodavatele. V e-aukcích eCENTRE navíc za účast v aukci neplatíte žádné poplatky. Více informací se můžete dočíst ZDE.

 

Zprávy ze dne 22.2.2016

SLEDUJTE eCENTRE NA LINKEDINu

Zajímají Vás odborné články týkající se energií? Hledáte nová řešení, jak snížit náklady pro Vaši organizaci, firmu nebo domácnost? Sledujte nás na sociální síti profesionálů, kde naleznete vše, co Vás zajímá. LinkedIn eCENTRE

 

Zprávy ze dne 20.2.2016

eCENTRE PŘIPRAVUJE DALŠÍ PRODUKTOVÝ VELETRH

Jste Obchodním partnerem eCENTRE a potřebujete získat praktické informace k Vašemu podnikání? Chcete se potkat s týmem lidí, kteří Vám mohou pomoci budovat Váš podnik? Nebo jen uvažujete o tom, že byste s eCENTRE začal/a spolupracovat? Pak je pro Vás Produktový veletrh, který se uskuteční již 5.3.2016 to pravé. Sledujte událost také na facebooku.

Hlavní témata Produktového veletrhu:

 • Příležitost pro lidi - partnery eCENTRE
 • Produkty eCENTRE jako nástroj pro splnění snů
 • Zdarma nový video e-learning k Expres aukci
 • Vývoj trhu a novela Energetického zákona
 • Připravujeme pro Vás...
 • Firemní benefit
 • Jak zvýšit výkon svého podniku?
 • Produktový veletrh - konzultační část.

 

Zprávy ze dne 18.2.2016

PROČ SE ZAPOJIT PRÁVĚ TEĎ?

Exkluzivní komentář Statutárního ředitele eCENTRE, a.s. Vítězslava Grygara: "Ceny energií na světových burzách padají na rekordní minima. Jen v e-aukcích kopíruje cena energií tento trend. Proč by tuto extremní výhodu měli využívat jen velcí spotřebitelé nebo dodavatele energií? Spojujme se a staňme se také velkým hráčem, který tím šetří ohromné peníze v rodinných rozpočtech. Nikdy nebyl lepší čas na snížení cen energií jako nyní."

 

Zprávy ze dne 17.2.2016

eCENTRE PRO VÁS

Domácnosti v lednové aukci dosáhly na rekordně nízké ceny energií a zaplatí v průměru o 33,75 % méně za elektrickou energii a 43,31 % méně za zemní plyn. Jste již našim stávajícím klientem? Jako stávající klient můžete do e-aukce zapojit i svá další odběrná místa. Stačí vyplnit jednoduchý formulář ZDE.

Uvažujete o tom, že nabídnete jednoduchou možnost úsporů nákladů také své rodině, přátelům či známým? Napište nám na marketing@ecentre.cz a my je budeme obratem kontaktovat.

 

Zprávy ze dne 13.2.2016

eCENTRE ŠETŘÍ STATÍSÍCE TAKÉ MĚTSKÝM ČÁSTÍM

MČ Praha 16 ušetřila aukcí z roku 2015 na ceně elektřiny ve všech objektech, které spravuje, téměř 232 tis. Kč - a díky jí organizované e-aukci se společností eCENTRE, k níž se připojilo 133 odběrných míst z Radotína a okolí, tito lidé a podnikatelé celkově ušetří 640 tis. Kč ve svých soukromých peněženkách. Článek týkající se úspor MČ Praha 16 si můžete přečíst ZDE.

 

Zprávy ze dne 9.2.2016

KDE VŠUDE LZE VYUŽÍT E-AUKCI?

E-aukce se staly již zcela bežným prostředkem soutěžení nových dodatelů elektřiny či zemního plynu. Víte však o tom, že díky e-aukci můžete šetřit například na: kancelářském materiálu, potravinách,  ochranných pracovních pomůckách, ozdravných pobytech, údržbě zeleně, naftě, úklidových pracech, stolních počítatčích ad.? Chcete zjistit, jaké jsou možnosti a co všechno můžete prostřednictvím e-aukcí soutěžit? Kontaktujte nás: ecentre@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 6.2.2016

AUKCE ENERGIÍ: ZPŮSOB JAK UŠETŘIT? EXKLUZIVNÍ KOMENTÁŘ NEZÁVISLÉHO ANALYTIKA

ESTAV.cz požádal o nestrannou reakci analytika nezávislého kalkulátoru cen energií TZB-info Jana Schindlera: Pohled na aukce se v závislosti na čase mění, jiná situace byla v roce 2013, kdy hromadné aukce pro domácnosti a malé podnikatele začaly a jiná situace je dnes. Dnes je již energetický trh značně pozměněn. Přečtěte si celý článek, který se zaměřuje na nezávislé hodnocení výhodnosti e-aukcí ZDE.

 

Zprávy ze dne 3.2.2016

PORUBA MÁ V AUKCÍCH SKVĚLÉ VÝSLEDKY

Městský obvod Poruba od roku 2011 aktivně využitívá Systém sdružených nákupů Statutárního města Ostravy, jehož provozovatelem je společnost eCENTRE, a.s. Díky tomu šetří miliony korun ročně. Přečtěte si celou zprávu o způsobu využívání Systému sdružených nákupů a dosahovaných výsledcích ZDE.

 

Zprávy ze dne 2.2.2016

NOVÁ PŘÍLEŽITOST PRO VÁS

Chcete si splnit své sny a zbavit se tlaku z nedostatku peněz? Hledáte novou náplň ve svém životě, která by Vám přinášela nejen radost, ale také smysl? Využijte novou podnikatelskou příležitost eCENTRE a staňte se Obchodním partnerem, který bude svým klientům rozdávat úspory na energiích díky využití jednoduchého principu elektronických aukcí. Podívejte se na krátké video ZDE.

 

Zprávy ze dne 31.1.2016

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ eCENTRE

Společnost eCENTRE, a.s. pořádala ve dnech 30.-31.1.2016 pro své Obchodní partnery i potenciální zájemce o podnikání s eCENTRE Víkendový seminář v hotelu Park Inn v Ostravě. Účast 80-ti Obchodních partnerů a skvělá atmosféra vytvořily opět jedinečnou akci, na které byly představeny nové produkty společnosti, nové speciální bonusy pro Obchodní partnery, a také nové pomůcky, které partnerům usnadní další nabízení podnikatelské příležitosti eCENTRE. Gratulujeme všem Obchodním partnerům, kteří byli na této akci vyhodnoceni a oceněni na marketingových schodech eCENTRE a odnesli si tak například, mobil, tablet nebo poukaz na Eurovíkend.

Těšíme se opět na další akci a to na Produktový veletrh, který se uskuteční již 5.3.2016.

 

Zprávy ze dne 28.1.2016

VÝSLEDKY DRUHÉ LEDNOVÉ AUKCE PRO DOMÁCNOSTI

Známe výsledky druhé lednové aukce pro domácnosti. Průměrná úspora 43,31 % u zemního plynu a 33,75 % u elektrické energie opět ukázaly, že ušetřit díky využití jednoduchého principu e-aukcí i tisíce korun ročně je opravdu možné. Podívejte se na výsledky druhé lednové aukce ZDE.


Výsledky druhé lednové e-aukce již známe. Průměrná úspora u zmeního plynu dosáhla na 43,31 % a u elektrické energie na 33,75 %. Chcete také ušetřit na elektřině či zemním plynu? Kontaktujte nás! - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1136-vysledky-druhe-lednove-online-e-aukce-pro-domacnosti#sthash.y6upgDJB.dpuf

Zprávy ze dne 25.1.2016

CENOVÁ SROVNÁNÍ ELEKTŘINY A PLYNU PRO ROK 2016

Vyplatí se uvažovat o změně dodavatele energií? Cenová srovnání cen elektrické energie a zemního plynu na začátku 2016 přinášejí jasné stanovisko. E-aukce jsou stále nejvýhodnějším způsobem výběru nového dodavatele energií, díky kterým můžete ušetřit až tisíce korun ročně. Podívejte se na cenové srovnání elektřiny a také cenové srovnání plynu pro 2016.

 

Zprávy ze dne 18.1.2016

KRAJSKÉ NEMOCNICE NAKUPUJÍ PŘES UNIKÁTNÍ SYSTÉM

Na konci minulého roku začaly všechny organizace Moravskoslezského kraje nakupovat prostřednictvím systému elektronických nákupů. Jde o jakýsi eshop, kde jsou vysoutěženy nejlepší ceny pro jednotlivé zboží. Od papíru pro úředníky až po například hovězí maso pro nemocnice. Podívejte se na reportáže televize POLAR ZDE.

 

Zprávy ze dne 15.1.2016

POMOC OBCÍM ČESKÉ REPUBLIKY

Stovky obcí, organizací, ale i jednotlivců, a to především z jižní Moravy se koncem roku 2015 dostaly do značně nepříjemné situace, když se dozvěděly, že jsou ohroženy jejich dodávky energií. Tyto obce, ačkoliv platily řádně své zálohy na energie, nemají většinou napřímo uzavřený smluvní vztah s dodavatelem energií, a tak až se zpožděním zjišťují, že jejich platby nedorazily na účty dodavatelů. eCENTRE nebízí těmto subjektům pomoc a řešení. Neváhejte nás proto kontaktovat, pokud jste se do této situace dostali právě Vy.

 

Zprávy ze dne 14.1.2016

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ SPUSTIL PROVOZ UNIKÁTNÍHO SYSTÉMU

Moravskoslezský kraj spustil ostrý provoz unikátního systému elektronických nákupů. A jaký je výsledek? Přes 600 proškolených zaměstnanců kraje a výhled na úsporu přes devět milionů korun v prvním roce. Poskytovatelem tohoto systému je společnost eCENTRE, a.s.

„Společnost eCENTRE společně s interním týmem Krajského úřadu Moravskoslezského kraje vytvořila v loňském roce unikátní nákupní systém, který už v tuto chvíli využívají všechny krajské příspěvkové organizace. Unikátnost systému spočívá jak v rychlosti jeho přípravy a uvedení do skutečné praxe, tak v možnostech, které má management kraje díky systému k dispozici,“ řekl ředitel společnosti eCENTRE Petr Kostelný. - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1130-moravskoslezsky-kraj-spustil-jako-prvni-v-zemi-unikatni-system-elektronickych-nakupu-zdroj-magazin-patriot#sthash.fd5Pc3j6.dpuf

„Společnost eCENTRE společně s interním týmem Krajského úřadu Moravskoslezského kraje vytvořila v loňském roce unikátní nákupní systém, který už v tuto chvíli využívají všechny krajské příspěvkové organizace. Unikátnost systému spočívá jak v rychlosti jeho přípravy a uvedení do skutečné praxe, tak v možnostech, které má management kraje díky systému k dispozici,“ řekl ředitel společnosti eCENTRE Petr Kostelný. Více se dočtete ZDE.

 

Zprávy ze dne 7.1.2016

PRVNÍ LEDNOVÁ AUKCE PŘEKONALA OČEKÁVÁNÍ

Průměrná úspora u zemního plynu dosáhla díky elektronické aukci na neuvěřitelných 43,32 % a u elektrické energie na 34,70 %. Chcete také získat vysoutěžené ceny z první lednové e-aukce a ušetřit tak na elektřině či zemním plynu? Nabídka je časově omezená, proto neváhejte a kontaktujte nás. www.ecentre.cz/formular

 

Zprávy ze dne 5.1.2016

E-AUKCE S POŘADOVÝM ČÍSLEM 5.000 VYHLÁŠENA

Společnost eCENTRE vyhlásila 4.1.2016 jubilejní aukci s pořadovám číslem 5.000. Čest být touto kulatou aukcí jsou kapaliny do chladičů a ostatní provozní hmoty. - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1128-aukce-s-poradovym-cislem-5-000-vyhlasena#sthash.mPPd1Xjq.dpuf

Společnost eCENTRE vyhlásila 4.1.2016 jubilejní aukci s pořadovým číslem 5.000. Čest být touto akcí jsou kapaliny do chladičů a ostatní provozní hmoty. Po takovémto počtu uskutečněných auckí není pochyb, že elektronické aukce jsou nástrojem, který dokáže nejen šetřit náklady, ale také dávat nové příležitosti. Využijte i Vy elekttronické aukce od leadra na trhu, společnosti eCENTRE, a.s. a svěřte se do rukou odborníků, kteří za sebou mají již 5.000 realizovaných aukcí.

 

Zprávy ze dne 19.12.2015

Přejeme Vám poklidné prožití vánočních svátků. Těšíme se opět na viděnou v roce 2016 :).

 

Zprávy ze dne 16.12.2015

ÚSPORA NÁKLADŮ JEDNODUŠE...

Ušetřete náklady na energie díky e-aukcím a svěřte se do rukou zkušených odborníků, kteří jsou experti v oblasti veřejných zakázek. Využijte 100% administrativní servis. Získejte péči s proklientským přístupem, kterou si zasloužíte. Jsme tu pro Vás již 10 let. Vaše eCENTRE, a.s.

PROČ eCENTRE, a.s.?

Transparentnost zakázek, proklientský přístup, profesionalita, 100% administrativně právní servis, možnost porovnání nabídek všech dodavatelů v jednom čase, unifikovaný postup u vybraných komodit... to jsou jen některé důvody, proč služeb společnosti eCENTRE, a.s. využilo již tisíce klientů. Staňte se i Vy jedním z nich. Kontaktujte nás na ecentrevecentre.cz

 

Zprávy ze dne 14.12.2015

STOVKY RODIN SI DAROVALY TISÍCE KORUN

V listopadové sdružené e-aukci ušetřilo 547 domácností přes 5 milionů korun. Rodiny v průměru ušetří v příštích dvou letech 4 445 Kč za elektřinu a 13 577 Kč za zemní plyn. Dárek v podobě úspor mohou však získat tisíce dalších rodin. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE.

 

Zprávy ze 8.12.2015

eCENTRE TAKÉ VE FORUM NOVÁ KAROLINA

Od 7.12.2015 do 13.12.2015 můžete ve FORUM NOVÁ KAROLINA během předvánočních nákupů shlédnout reklamní spot eCENTRE, a.s. a to ve druhém nadzemním podlaží, přímo v jídelní zóně nákupního centra. Chcete vidět, jak reklamní spot vypadá? Pak zavítejte do FORUM NOVÁ KAROLINA a užijte si jej naživo.

 

Zprávy ze dne 7.12.2015

CHCETE SNÍŽIT SVÉ NÁKLADY NA ENERGIE?

Jste mladá rodina, senior v důchodu nebo firma a chcete snížit své náklady? Využijte sdružených elektronických aukcí eCENTRE. Šetřete bez starostí a skrytých poplatků. Jsme tu pro Vás. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a brzy můžete šetřit také Vy! Formulář ZDE

 

Zprávy ze dne 4.12.2015

NÍZKÉ CENY ELEKTŘINY A PLYNU V AUKCÍCH TRHAJÍ REKORDY

Nízké ceny  plynu a elektřiny v aukcích trhají na konci roku rekordy připojte se v prosinci k těm kdo již aukce využili a  šetří. - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1117-nizke-ceny-plynu-a-elektriny-v-aukcich-trhaji-rekordy-obec-morkov-cz#sthash.WERJHLH4.dpuf

Nízké ceny elektřiny a plynu trhají v aukcích na konci roku rekordy. Připojte se v prosinci k těm, co již  aukci využili a šetří.

 

Zprávy ze dne 2.12.2015

PF 2016

Děkujeme Vám, že využíváte služeb eCENTRE, a.s. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchu v roce 2016.

 

Zprávy ze dne 1.12.2015

eCENTRE PRO VÁS

Šetříme Vaše náklady...

Již téměř 10 let pomáháme domácnostem, firmám a veřejné správě šetřit náklady na energie prostřednictvím elektronických aukcí. Vyvíjíme stále nové produkty a technologie, díky kterým můžeme ulehčit napjatým rozpočtům ať už rodin nebo celých krajů. Především díky Vám, klientům a Vaší projevené důvěře jsme dokázali více než 27 tisícům klientů ušetřit celkem přes 1,3 miliardy korun.

Vývoj cen na trhu energií...

Přestože ceny energií na trhu klesají, ceny dosažené prostřednictvím elektronických aukcí jsou stále nižší a to po celý rok. Průměrné úspory dosahují výše 20 až 30 % oproti standardním ceníkovým cenám. Podívejte se na výši úspor z posledních elektronických aukcí, které znamenají tisíce ušetřených korun v rodinných, firemních i veřejných rozpočtech.

 

Zprávy ze dne 26.11.2015

VÝSLEDKY LISTOPADOVÉ AUKCE PRO DOMÁCNOSTI

V dnešní elektronické aukce pro domácnosti se opět potvrdila síla sdružené poptávky! Jaký je výsledek? Úspora 38,90 % v zemním plynu a 31,11 % v elektrické energii! Celkově více než 5 milionů korun zůstává v peněženkách českých domácností! Krásný předvánoční dárek. Na výsledky se můžete podívat ZDE.

 

Zprávy ze dne 25.11.2015

RYHCHLE... TRANSPARENTNĚ... KONTAKTUJE NÁS!

Rychlé dosažení výhodných cen elektrické energie a zemního plynu díky využití elektronických aukcí, transparentní výběr dodavatele, zajištění 100% administrativně-právního servisu... to vše jsme schopni zajistit za Vás, stačí nás pouze kontaktovat na emailu ecentre@ecentre.cz

Víte, co všechno lze soutěžit prostřednictvím elektronických aukcí?
Olověné akumulátory,
Obvazový materiál, Osazování a údržba dopravního značení, Ložní prádlo, Dodávky motorové nafty, Dodávky knih a mnoho dalšího. Klientovi ručíme za hospodárný a transparentní nákup nebo prodej čehokoliv.

 

Zprávy ze dne 24.11.2015

AKTUÁLNĚ Z ELEKTRONICKÝCH AUKCÍ

Kde aktuálně šetříme náklady domácnostem, podnikatelům i organizacím veřejné správy? Kolik tisíc korun zůstávají v peněženkách, díky využití elektronických aucí na výběr nového dodavatele energií?

 

Zprávy ze dne 23.11.2015

ROČNĚ UŠETŘÍME HODINY NAŠEHO ČASU A TISÍCE KORUN NA DODÁVKÁCH

"Ročně ušetříme hodiny našeho času a tisíce korun na dodávkách. Se společností eCENTRE, a.s. spolupracujeme již třetím rokem. Bez starostí a našeho času tak máme zajištěné porovnání cen energií na trhu a výběr dodavatele zemního plynu. V poslední aukci jsme dosáhli nejvyšší úspory za dobu spolupráce, a to necelých 20 %, což pro nás znamená více než 32 tisíc ušetřených korun za rok." Zajímá Vás konkrétní příklad úspor  společnosti Parket koncept s.r.o.? Pak čtěte více ZDE.

 

Zprávy ze dne 18.11.2015

RYCHLEJŠÍ VÝBĚR DODAVATELŮ ENERGIÍ VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ

Obce a malá města, která nakupují energie v rámci veřejných zakázek malého rozsahu (tj. do 2 mil. Kč), mohou nyní získat nové dodavatele prostřednictvím elektronických aukcí rychleji. Stačí využít produkt společnosti eCENTRE, a.s. tzv. Expres aukci, která je nově k dispozici právě subjektům veřejného sektoru. Pokud nemáte svého Obchodního partnera, který by Vám nabídnul možnost využití tohoto speciálního produktu, kontaktujte nás na ecentre@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 14.11.2015

PRODUKTOVÝ VELETRH eCENTRE PLNÝ INFORMACÍ

V sobotu 14.11.2015 proběhla další z akcí komplexního systému vzdělávání společnosti eCENTRE a to Produktový veletrh. Na něm se sešla řada zkušených Obchodních partnerů i zájemců o podnikání s eCENTRE. Během dne se podělili o své zkušenosti z praxe například Obchodní partneři Aleš Hahn a Martin Valušek. Nový koncept vzdělávání představil satutární ředitel společnosti Vítězslav Grygar a na nové trendy, které společnosti připravuje pro rok 2016 přítomné nalákal ředitel společnosti Petr Kostelný. Děkujeme všem za příjemně strávený sobotní den a těšíme se opět na viděnou na lednovém Víkendovém semináři.

 

Zprávy ze dne 6.11.2015

PODÍVEJTE SE, JAK PROBÍHALY SBĚRY SMLUV V OPAVĚ

Martin Valušek a Aleš Hahn, Obchodní partneři eCENTRE kteří obsloužili od roku 2013 více jak 1 100 klientů z řad domácností, podnikatelů a veřejné správy a uzavřeli více než 2 300 komoditních smluv. Své klienty obsluhují se vší zodpovědností a naprostou připraveností. Podívejte se na reportáž, která vznikla během sběrů podkladů v Opavě ZDE.

 

Zprávy ze dne 5.11.2015

DALŠÍ MĚSTA NABÍZEJÍ OBČANŮM MOŽNOST SNÍŽENÍ NÁKLADŮ

Přihlaste se do městské e-aukce a ušetřete za plyn a elektřinu! (Zdroj: mesto-orlova.cz) - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1110-prihlaste-se-do-mestske-e-aukce-a-usetrete-za-plyn-a-elektrinu-zdroj-mesto-orlova-cz#sthash.YyD0Z7TE.dpuf

 

Zprávy ze dne 29.10.2015

eCENTRE UŠETŘILO DOMÁCNOSTEM DALŠÍCH 7 MILIONŮ

Ve čtvrteční elektronické aukci pro domácnosti z celé České republiky, se podařilo ušetřit rodinným rozpočtům více než 7 milionů korun. Jak je to možné? Jednoduchý princip sdružené poptávky a vytvoření velkého objemu energií zajistil domácnostem průměrné úspory ve výši 27,44 % v elektrické energii a celých 35,61 % v zemním plynu. Šetřít lidem náklady na energie nás zkrátka baví! Šetřete s námi své náklady také Vy! Kontaktujte nás na ecentre@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 27.10.2015

DOMÁCNOSTI UŠETŘÍ V E-AUKCI ZA PLYN I ENERGIE (polar.cz)

Pokud se rozhodnete nakupovat zemní plyn či elektřinu v elektronické aukci, můžete ušetřit i několik tisíc korun. Tento způsob nákupu energií využívá v rámci republiky už 25 000 domácností. Nejvíce jich je v Moravskoslezském kraji - a to více než polovina.

Sdružená elektronická aukce byla pro domácnosti otevřena před dvěma lety. Funguje tak, že dodavatelé energií nabízejí v aukci prodej elektřiny či zemního plynu klientům, které zastupuje společnost eCENTRE, a.s. „Když sdružíme tisíc nebo dva tisíce klientů dohromady, vznikne rázem objem o velikosti 30 mil korun a to už je pro dodavatele opravdu zajímavé. Proto jsou schopni nabídnout velmi dobré ceny i lepší podmínky,“ vysvětluje Martin Valušek, obchodní zástupce společnosti eCENTRE a.s. Více ZDE.

 

Zprávy ze dne 23.10.2015

AKTUÁLNÍ SBĚRY SMLUV DO SDRUŽENÝCH E-AUKCÍ

Zajímá Vás, kde aktuálně probíhají sběry smluv do sdružených aucí pro domácnosti společnosti eCENTRE, a.s.? Pak se podívejte na seznam novinek za poslední týden.

 

Zprávy ze dne 18.10.2015

eCENTRE PŘIPRAVUJE DALŠÍ PRODUKTOVÝ VELETRH

Společnost eCENTRE, a.s. která si velmi základá na vzdělávací podpoře pro obchodní partnery, organizuje v pořadí již druhý Produktový veletrh, který se uskuteční 14.11.2015  v hotelu Park Inn v Ostravě. V rámci hlavního programu vystoupí obchodní partneři Martin Valušek a Aleš Hahn se svým Produktovým blokem iinformací, následovat bude Produktový veletrh, kdy budou obchodním partnerům k dispozici specialisté z oblasti elektronickýh aukcí.

 

Zprávy ze dne 15.10.2015

eCENTRE NADĚLUJE DÁRKY VE FORMĚ ÚSPOR

eCENTRE, a.s. spolu se svými obchodními partnery naděluje v tomto roce co nejvíce dárku ve formě úspor za energie. Kdy jindy než teď se nechat informovat o možnosti snížení nákladu na energie? Zimu máme za dveřmi a topná sezóna je v plném proudu. Chcete i Vy snížit své náklady za energie? Kontaktujte nás na ecentre@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 10.10.2015

eCENTRE ŠETŘÍ NÁKLADY NAPŘÍČ ČESKOU REPUBLIKOU

Kde aktuálně pomáháme lidem ušetřit nemalé částky z rodinných rozpočtů? Kde se můžete do aukcí zapojit také Vy? Podívejte se na aktuální novinky týkající se aukcí z různých koutů České republiky.

 

Zprávy ze dne 7.10.2015

Ostrava: Konference k Systému sdružených nákupů už pošesté - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1096-ostrava-konference-k-systemu-sdruzenych-nakupu-uz-poseste-zdroj-parlamentnilisty-cz#sthash.EhMeOjQs.dpuf

KONFERENCE K SYSTÉMU SDRUŽENÝCH NÁKUPŮ UŽ POŠESTÉ

Ve čtvrtek 1. října se v zasedacím sále zastupitelstva města, v budově Nové radnice uskutečnil již 6. ročník konference v rámci projektu Systém sdružených nákupů statutárního města Ostrava s názvem Transparentní řízení veřejné správy. Hlavními tématy konference byly transparentnost nákupů, úspory dosažené elektronickými aukcemi, vyhlášení nejlepších organizací v rámci projektu SSN za rok 2014 a výhled projektu na následující období. Více informací ke konferenci si můžete přečíst ZDE.

 

Zprávy ze dne 5.10.2015

PRÉMIOVÉ RUMY Z DOMINIKÁNY NOVĚ NA PEO!

Na PEO můžete nově nakupovat prémiové rumy z Dominikánské republiky, rumové velmoci, jejíž rumy jsou výsledkem poctivé práce a kvalitních surovin. - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1095-premiove-rumy-z-dominikany-nyni-na-peo-zdroj-ecentre#sthash.mzSVx23R.dpuf

Na PEO můžete nově nakupovat prémiové rumy z Dominikánské republiky, rumové velmoci, jejíž rumy jsou výsledkem poctivé práce a kvalitních surovin. Všechny rumy, které můžete nakoupit prostřednictvím PEO, vyzrávají v sudech amerického dubu až do stáří 25 let, proto jsou tyto rumy srovnávány s těmi nejlepšími na světě. Vychutnejte si sklenku klasických, lehkých rumů, co do chuti, vůně i barvy. Užijte si chvíle nerušené pohody a přeneste se alespoň na chvíli na rozpálené bílé pláže Karibiku. Více na www.lidesobe.cz.

Všechny rumy, které můžete nakoupit prostřednictvím PEO, vyzrávají v sudech amerického dubu až do stáří 25 let, proto jsou tyto rumy srovnávány s těmi nejlepšími na světě. Vychutnejte si sklenku klasických, lehkých rumů, co do chuti, vůně i barvy. Užijte si chvíle nerušené pohody a přeneste se alespoň na chvíli na rozpálené bílé pláže Karibiku. - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1095-premiove-rumy-z-dominikany-nyni-na-peo-zdroj-ecentre#sthash.mzSVx23R.dpuf

 

Zprávy ze dne 1.10.2015

VÍTE, O ČEM MUŽI SKUTEČNĚ SNÍ?

O stylových pracovních oděvech, díky kterým mohou snadněji přitáhnout nejen šrouby a matice, ale také kolemjdoucí dámy. Opět jsme ve speciálním eshopu PEO rozšířili sortiment zboží. Nově zde můžete nakoupit nejrůznější kousky pracovních oděvů pro muže, jako jsou pracovní rukavice, trička, boty, montérky, nepromokavé pláště, reflexní vesty, ochranné brýle, ručníky a mnoho dalšího. Více na www.lidesobe.cz.

 

Zprávy ze dne 30.9.2015

VÝSLEDKY ZÁŘÍJOVÉ ELEKRONICKÉ AUKCE PRO DOMÁCNOSTI

Během dnešního poledne byly pro tisícovku domácnosti z celé České republiky vysoutěženy levnější ceny energií. V elektrické energii dosáhly domácnosti na úsporu 25,81 % a v zemním plynu dokonce na úsporu 32,45 %. Díky sdružené poptávce tak zůstane v rodinných rozpočtech více než 7,5 milionů korun. Děkujeme, že s námi šetříte.

 

Zprávy ze dne 29.9.2015

ÚSPORY V ENERGIÍCH PO CELÉ REPUBLICE

Další domácnosti z různých koutů České republiky ušetří na energiích díky elekronickým aukcím.

 

Zprávy ze dne 27.9.2015

VÝROČNÍ e-KONFERENCE eCENTRE V GALA JE ZA NÁMI

Dva dny plné zážitků, emocí, zábavy a sdílení zkušeností jsou za námi. O své příběhy se se všemi přítomnými v průběhu dvou dnů podělili klienti, dodavatelé, zaměstnanci i obchodní partneři eCENTRE. Jsme rádi, že máme jednou v roce šanci se s Vámi všemi potkat a zhodnotit uplynulé období a úspěchy. Další e-Konference eCENTRE nás čeká zase za rok. Podívejte se, jak jsme si to užili letos ZDE.

 

Zprávy ze dne 17.9.2015

DO eCENTRE V GALA ZBÝVÁ JEN 8 DNŮ!

Společnost eCENTRE, a.s. Vás srdečně zve na jedinečnou akci, která nese název eCENTRE v GALA. Pouze jednou v roce se mají možnost potkat klienti, zaměstnanci, obchodní partneři a dodavatelé v rámci speciálního večera. Ten se uskuteční již 26.9.2015 v hotelu Imperial v Ostravě. Pokud se máte zájem této konference zúčastnit kontaktuje Ivonu Haburovou na emailu haburova@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 14.9.2015

CUKROVINKY A DOBROTY NYNÍ NA PEO!

Rozšířili jsme pro Vás sortiment potravin v kategorii s příhodným názvem - "Co si dáme dobrého". Už se nemusíte děsit toho, až budete domů zase tahat balíky pitkých vod, k tomu kartóny mléka a ještě něco dobrého pro děti či manžela. Od teď můžete všechno nakoupit z pohodlí Vašeho domova a ještě přitom ušetřít. Více informací na www.lidesobe.cz

 

Zprávy ze dne 10.9.2015

KTERÁ MĚSTA A OBCE SE ZAPOJUJÍ DO E-AUKCÍ?

Zajímá Vás, která města a obce se do elektronických aukcí zapojují v posledních měsících?

 

Zprávy ze dne 8.9.2015

ELEKTRONICKÉ AUKCE MOHOU DOMÁCNOSTEM UŠETŘIT TISÍCE KORUN

Už dva roky si lidé mohou vysoutěžit levnější ceny energií přes internet. Takzvané elektronické aukce využívají nejen obce, ale také firmy nebo domácnosti. Díky aukcím Češi na elektřině i zemním plynu už ušetřili miliony korun. Celý zdrojový článek Českého rozhlasu, jehož podkladem je rozhovor s ředitelkou marketingu a komunikace Alicí Mazurkovou, si můžete přečíst ZDE.

 

Zprávy ze dne 2.9.2015

OSTRAVA ZNOVU UŠETŘÍ MILIONY DÍKY ELEKTRONICKÝM AUKCÍM

Přes 7 milionů korun ušetří město Ostrava na dodávkách zemního plynu, dalších 7 milionů díky vysoutěženým dodávkám elektřiny. Vítěze obou veřejných zakázek schválila rada města. Nově vysoutěžené ceny na rok 2016 jsou nad očekávání velmi nízké. Atakují ty z roku 2011, kdy se ceny za dodávku zemního plynu pohybovaly pod hranicí 600 Kč/MWh. Pro zapojené organizace města to znamená v příštím roce nemalou finanční úsporu,“ řekl náměstek primátora Radim Babinec, který má ve svém resortu mimo jiné systém sdružených nákupů. Poskytovatelem systému je společnost eCENTRE, a. s., která má dlouholeté zkušenosti s realizací elektronických výběrových řízení a optimalizaci nákupních procesů. Více se můžete dočíst ZDE nebo můžete shlédnout související reportáž televize POLAR.

 

Zprávy ze dne 31.8.2015

DROGERIE ZA CENY Z E-AUKCÍ? JEDINĚ NA PEO!

Jste firma, domácnost, město nebo malá obec? Nakupujete pravidelně úklidové, čisticí či desinfekční prostředky, produkty na péči o tělo nebo prací prostředky? Rádi byste nakupovali rychle, jednoduše, transparentně a ještě přitom ušetřili? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli kladně, pak je e-shop PEO to pravé pro Vás. Kontaktujte nás ještě dnes na emailu obchod@ecentre.cz.


Zprávy ze dne 28.8.2015

OHROMUJÍCÍ VÝSLEDKY SPRNOVÉ E-AUKCE PRO DOMÁCNOSTI

Chcete ušetřit na energiích? Tisíc, deset tisíc nebo snad mnohem více? Díky zapojení do elektronické aukce můžete ušetřit například 25,9 % v elektrické energii a nebo 31,99 % v zemním plynu. O tom, že těchto výsledků je možné dosáhnout se přesvědčily ty domácnosti, které se sdružily a společně se zapojily do srpnové aukce pro domácnosti společnosti eCENTRE. Gratulujeme všem, neboť nikdo nezůstal bez úspory! Chcete s námi také ušetřit? Více informací na www.ecentre.cz.

 

KAŽDÝ ROK JE TO STEJNÉ. PŘEPLATEK NEBO DOPLATEK? MÁME NA VÝBĚR?

V záři těžko odhadneme jaká bude letošní zima a spotřeba energie v topné sezóně. Můžeme se pouze dohadovat a přát si mírnou zimu se sněhem pouze na Vánoce nebo na horách. Jak se tedy připravit na nepředvidatelné počasí a zajistit si i přes dlouhou zimu přeplatek ve vyučtování za energie nebo alespoň zaplatit méně, než doposud? Přečtěte si oficiálná tiskovou zprávu společnosti eCENTRE, a.s. ZDE.

 

Zprávy ze dne 25.8.2015

CO DĚLAT, KDYŽ SMLOUVY VYPRŠÍ?

Aukce měly před dvěma lety velkou publicitu a úspěch. Tisíce domácností podepsaly smlouvy a těšily se z úspor. Smlouvy byly podepisovány na dva roky a nyní pomalu končí. Co by měly domácnosti nyní dělat, aby i nadále měly výhodné ceny energií? Přečtěte si článek internetového portálu TZB-info ZDE.


Každý rok je to stejné. Přeplatek nebo doplatek? Máme na výběr? - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1077-kazdy-rok-je-to-stejne-preplatek-nebo-doplatek-mame-na-vyber-zdroj-ecentre#sthash.LinMRgkx.dpuf
V záři těžko odhadneme jaká bude letošní zima a spotřeba energie v topné sezóně. Můžeme se pouze dohadovat a přát si mírnou zimu se sněhem pouze na Vánoce nebo na horách. Jak se tedy připravit na nepředvidatelné počasí a zajistit si i přes dlouhou zimu přeplatek ve vyučtování za energie nebo alespoň zaplatit méně, než doposud? - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1077-kazdy-rok-je-to-stejne-preplatek-nebo-doplatek-mame-na-vyber-zdroj-ecentre#sthash.LinMRgkx.dpuf

Zprávy ze dne 21.8.2015

NOVÉ? NE, VYPRANÉ V PERWOLLU

Praha 7, Náchod, Charita Ostrava... To jsou jen tři z mnoha klientů, jejichž dosavadní nákupy jsme využili jako inspiraci pro nás i dodavatele pro novou aukci na drogerii. Do aukce, která se uskutečnila první srpnové pondělí, se zapojilo hned 7 dodavatelů úklidových a čistících prostředků a dalšího drogistického zboží. A ceny? Přesvědčte se sami :). Pro více informací nás kontaktujte na emailu obchod@ecentre.cz.

 

Zprávy ze dne 19.8.2015

PROČ PLATIT VÍCE, NEŽ JE NUTNÉ?

Nezáleží na tom, zda jste malá nebo velká obec, město nebo samostatná domácnost. Platba za energie je nevyhnutelná pro každého z nás. Proč tedy platit za energie více, než je nezbytně nutné? Šetřete s námi prostřednictvím elektronických aukcí. Existuje hned několik variant řešení. Přesvědčte se o tom sami. Více na www.ecentre.cz.

Zprávy ze dne 14.8.2015

V ROZPOČTECH KRAJŮ, MĚST A OBCÍ, FIREM A RODIN DÍKY NAŠEMU PŮSOBENÍ UŽ ZŮSTALO...

 • 300 milionů korun domácnostem
 • 100 milionů korun podnikatelům
 • 900 milionů korun organizacím veřejné správy

Pečujeme o lidi a šetřít náklady nejen na energie nám dělá opravdu radost. Děkujeme, že nám zůstáváte věrní.

 

Zprávy ze dne 13.8.2015

JSTE PŘIPRAVENÍ NA ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU?

Prázdniny pomalu, ale jistě končí a ať už máte doma budoucího prvňáčka nebo zasloužilého středoškoláka, nákupu školních potřeb se nevyhnete.

Velká nákupní centra hemžící se stovkami lidí, fronty u pokladen, vyprodané akční zboží.. tomu všemu se můžete letos na konci prázdnin vyhnout. Jak? Jednoduše. Nakupte školní pomůcky za trvale nízké ceny, z pohodlí Vašeho domova, se závozem až na práh Vašich dveří, na speciálním eshopu PEO. Více informací naleznete ZDE.

 

Zprávy ze dne 11.8.2015

KLIENTI S NÁMI ŠETŘÍ V PRŮMĚRU 20 – 30 %

U energií to za dvouleté období znamená tyto úspory: Rodinám zůstává v rozpočtech v průměru 4 - 8 tisíc korun za elektřinu a 7 - 15 tisíci korun za zemní plyn. Firmy šetří na jedno odběrné místo v průměru 5 - 10 tisíc korun za elektřinu a 8 - 15 tisíc korun za zemní plyn.

 

Zprávy ze dne 31.7.2015

VÝSLEDKY ČERVENCOVÝCH AUKCÍ

Včerejší úspory jsou vysoké. Opět se potvrdila síla elektronické aukce a moc sdružené poptávky. Rodiny mohou více svítit, topit nebo uspořené peníze použít např. na nákup kvalitnějších potravin, na dovolenou apod. Zemní plyn dokonce pokořil své historické cenové minimum. Po více než hodinovém souboji dodavatelů byly dosaženy následující výsledky: úspory v zemním plynu dosáhly 27,58 % a úspory v elektrické energii dosáhly 21,32 %.

 

Zprávy ze dne 27.7.2015

DÍKY VHODNÝM NÁSTROJŮM LZE UŠETŘIT MILIONY

Vysoké náklady na energie, nutnost centrálních nákupů ve veřejné správě, kontrola nákupů organizací měst a obcí, vysoké náklady v odpadovém hospodářství, toto všechno jsou témata, o kterých v poslední době slýcháme čím dál častěji.

Zavedení Centrálního systému pro subjekty velké, úsporné nákupy přes národní portál pro subjekty menší, sdružené nákupy energií pro organizace i zdarma. Řešení všech výše uvedených oblastí dávno existují.

Subjeky veřejné správy mohou ušetřit miliony korun a to díky využití jednoduchých principů sdružené poptávky a elektronických aukcí. Ušetřené finance pak mohou využít na další rozvoj, podporu podnikatelů, nebo jakýkoliv jiný projekt, který obec či město potřebuje. I u menších obcí se jedná o úspory v řádech i milionů korun.

- See more at: http://ecentre.cz/novinka/1073-diky-vhodnym-nastrojum-lze-usetrit-miliony-zdroj-ecentre#sthash.If2TErET.dpuf

ysoké náklady na energie, nutnost centrálních nákupů ve veřejné správě, kontrola nákupů organizací měst a obcí, vysoké náklady v odpadovém hospodářství, toto všechno jsou témata, o kterých v poslední době slýcháme čím dál častěji. Zavedení Centrálního systému pro subjekty velké, úsporné nákupy přes národní portál pro subjekty menší, sdružené nákupy energií pro organizace i zdarma. Řešení všech výše uvedených oblastí dávno existují. Více se dočtete v oficiální tiskové zprávě eCENTRE zde.

 

Zprávy ze dne 15.7.2015

VYUŽIJTE MIMOŘÁDNÉ NABÍDKY!

Využijte mimořádné nabídky! Jen do 20.7.2015 mohou získat města či obce přístup do Nákupního portálu PEO s položkami za ceny z elektronických aukcí jen za 21.000 Kč namísto 35.000 Kč! - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1071-mimoradna-nabidka-do-20-7-2015-zdroj-ecentre#sthash.8d3qXeG1.dpuf

Využijte mimořádné nabídky! Jen do 20.7.2015 mohou získat města či obce přístup do Nákupního portálu PEO s položkami za ceny z elektronických aukcí jen za 21.000 Kč namísto 35.000 Kč! PEO nabízí veřejné správě již zrealizovaná výběrová řízení, transparentní nákup běžně nakupovaných položek a také možnost řešení náhradního plnění! To vše na www.lidesobe.cz

Nabídka platí pouze do 20.7.2015! Kontaktujte ještě dnes svého Obchodního partnera eCENTRE nebo nás kontaktujte na emailu obchod@ecentre.cz.

 

Zprávy ze dne 8.7.2015

TAKÉ RÁDI MLSÁTE? TEĎ MŮŽETE MLSAT A ŠETŘÍT PENÍZE ZÁROVEŇ!

Na PEO jsme pro Vás rozšířili nabídku belgických a švýcarských čokolád, pralinek, lanýžů, tabulkových čokolád z kakaa z celého světa, cookies, křehkých oplatek, bonbónů a dalších sladkých delikates! Nově můžete v nabídce PEO nalézt také lahodný lískooříškový krém, kávu, kočičí jazýčky, banánky v čokoládě, oříšky v čokoládě a mnoho dalšího!

A abychom nezapoměli.. doprava těchto dobrot od dodavatele SELLLOT přímo k Vám domů Vás bude stát jen 24 Kč! Pokud ještě nejste registrováni a rádi byste také začali nakupovat a šetřít prostřednictvím PEO, kontaktujte nás na emailu: marketing@ecentre.cz

 

Zprávy ze dne 2.7.2015

VYHLAŠUJEME NOVOU VÝZVU

Společnost eCENTRE, a.s. vyhlásila pro své obchodní partnery novou výzvu:

Ice bucket challenge (kbelíková výzva), 30ti denní výzva… to všechno už tu bylo. Nyní přichází skutečná výzva! Splňte během července a srpna alespoň jednou program 5 + 1 x 5 a staňte se skutečnými borci!

Sdílejte své úspěchy a fotografie na našem facebooku a buďte inspirací pro své partnery! Ti, kteří tuto výzvu přijmou a následně splní, budou slavnostně vyhlášeni na zářijové e-Konferenci eCENTRE. Kdo výzvu již přijal a kdo má možná už splněno, se dozvíte na našem facebooku.

 

Zprávy ze dne 26.6.2015

VÝSLEDKY ČERVNOVÉ E-AUKCE PRO ČESKÉ DOMÁCNOSTI

Páteční červnová e-aukce pro české domácnosti dopadla opět na výbornou! Celkem jsme domácnostem ušetřili více než 8,87 milionů Kč! V elektrické energii dosáhly české domácnosti průměrné úspory 14,77 % na v zemním plynu 22,29 %.

 

Zprávy ze dne 23.6.2015

PEO JAKO NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO VEŘEJNOU SPRÁVU

Díky PEO mohou šetřit tisíce korun nejen domácnosti, ale také firmy a veřejná správa. A právě pro veřejnou správu byl zpracován oficiální dokument s názvem "Právní rámec využívání portálu PEO pro běžné nákupy ve veřejné správě“, který vysvětluje vhodnost a výhodnost využívání speciálního nákupního portálu PEO pro běžné nákupy ve veřejné správě v celkovém ročním objemu, který nepřekračuje 2 mil. Kč bez DPH. Tento dokument mají od dnešního dne k dispozici všichni obchodní partneři eCENTRE. Máte-li zájem nahlédnout do tohoto dokumentu, kontaktuje svého obchodního partnera eCENTRE nebo nám napište na marketing@ecentre.cz.

 

PEO ZÍSKALO OCHRANNOU ZNÁMKU

Zápisem do rejstříku ochranných známek u Úřadu průmyslového vlastnictví získalo eCENTRE výlučné právo užívat grafické i slovní označení PEO. Platnost ochranné známky je 10 let.

 

DOVOLENÁ V ČELADENCE NA PEO

Nově můžete na PEO nalézt balíčky dovolených vytvořené speciálně pro klienty PEO. Užijte si dny pohody a klidu v nově zrekonstruovaném horském hotelu Čeladenka **** v Beskydech. Nechejte se rozmazlovat a hýčkat ve wellness Lesních lázních. Čeká na Vás luxusní areál uprostřed krásné přírody Beskyd na Čeladné.  Kompletní sortiment balíčků dovolených si můžete prohlédnout ZDE.

Připravujeme opět další rozšíření sortimentu pro domácnosti i pro komerční a veřejný sektor! Sledujte pravidelně www.lidesobe.cz

 

Zprávy ze dne 20.6.2015

ZVEME VÁS NA E-KONFERENCI "eCENTRE V GALA"

Dovolujeme si Vás pozvat na zářijovou dvoudenní e-Konferenci naší společnosti, která se uskuteční 26.-27.9.2015 v hotelu Imperial v Ostravě. Připravujeme pro Vás bohatý program plný workshopů, zajímavých témat, vyhodnocení i zábavý během dne i večer. Setkat se budete moci s dodavateli, členy základny eCENTRE i obchodními partnery. Vstupenky můžete zakoupit již nyní v předprodeji ZDE. Buďte  u toho s námi! Těšíme se na Vás!

 

Zprávy ze dne 15.6.2015

POSLEDNÍ PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE

V sobotu 13.6.2015 se uskutečnilo poslední Produktové školení eCENTRE, v hotelu Park Inn Ostrava v tomto školením roce. Školení bylo tentokrát zaměřeno na Strategii úspěšného obchodního partnera, tedy Osobní výkon, Osobní rozvoj, Budování sítě, Vzdělávání a Týmovou spolupráci. Jednotlivá témata si vzali za své zkušení obchodní partneři: Vítězslav Grygar, Martin Hudec, Martin Valušek, Kateřina Dudková, Jan Čech a Jindřich Středula. Celý den provázel programem ostatní partnery Jan Čech. Jaká byla atmosféra dne, kdo všechno se objevil na podiu a jak to celé vlastně proběhlo se můžete už nyní podívat na našem facebooku.

 

Zprávy ze dne 11.6.2015

NEVÍTE, KAM DŘÍV SKOČIT?

Šetřete svůj čas i peníze s jedinečným produktem na trhu v České republice. Nakupujte s PEO rychle, jednoduše a s úsporou! Zboží Vám doručí pohodlně až k Vám domů. Školy, domovy pro seniory, úřady měst a obcí... Ti všichni potřebují šetřit, ale na nákupní systémy a realizaci aukcí, které by jim pomohly, nemají v rozpočtech peníze! PEO je to pravé řešení! Nakupujte s námi, je to tak snadné.. více na www.lidesobe.cz.

 

Zprávy ze dne 10.6.2015

AKTÁLNĚ Z MÉDIÍ

 

Zprávy ze dne 9.6.2015

NÁKUPNÍ SYSTÉM CENTREs: JE PŘEDSTAVOVÁN ORGANIZACÍM MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

Právě dnes se uskutečnilo setkání se zástupci příspěvkových organizací Moravskoslezského kraje. Ředitelům škol jsme prezentovali nově spouštěný Nákupní systém CENTREs Moravskoslezského kraje. Jelikož MSK řídí 226 příspěvkových organizací, v pátek se uskutečnila prezentace vedoucím organizací sociálního odboru a dnes ředitelům první poloviny škol. Další setkání se uskuteční už zítra v 11.hodin.

 

Zprávy ze dne 26.5.2015

PEO POMÁHÁ CHARITĚ OSTRAVA

Charita Ostrava a první z jejích organizací, Charitní dům sv. Václava - domov pokojného stáří v Ostravě-Heřmanicím, začaly v květnu využívat SPECIÁLNÍ nákupní portál PEO! Od 18.5.2015 Již Charita realizovala několik objednávek, při kterých šetří v přůměru až 20 % nákladů.  Co může znamenat tato úspora ve výsledku? Nové inkontinenční potřeby, zdravotní pomůcky, nebo třeba zajištění zábavného programu pro seniory.

Víte která města a obce či organizace již šetří díky PEO na běžných nákupech své finanční prostředky? Městská část Prahy 7, město Náchod, Obec Hodkovice nad Mohelkou, Obec Oldřišov, Poličská nemocnice nebo již výše zmiňovaná Charita Ostrava a další.

 

SPUSTILI JSME EXPRES AUKCI PRO KOMERČNÍ SEKTOR

V sobotu 23.5.2015 jsme společně s obchodními partnery přítomnými na Produktovém školení oficiálně spustili EXPRES AUKCI také pro komerční sektor! Nyní tak mohou tento speciální produkt společnosti eCENTRE, a.s. využívat firmy napříč Českou Republikou.

 

Zprávy ze 23.5.2015

PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ eCENTRE

V sobotu 23.5.2015 se v hotelu Park Inn Ostrava uskutečnilo další Produktové školení společnosti eCENTRE, a.s. Na jaká témata jsme se zaměřili tentokrát? Expres aukce pro podnikatele, PEO aditivní služby, vyhlášení 5ti tisícové odměny, výsledky aukcí napříč produkty, aktuality z trhu odpadového hospodářství a mnoho dalšího. Školení provázela celý den skvělá atmosféra díky účasti desítek obchodních partnerů. Fotky ze školení si už nyní můžete prohlédnout na facebooku eCENTRE, .a.s nebo na přímém odkazu ZDE. Těšíme se na další setkání a to již 13.6.2015.

 

Zprávy ze dne 4.5.2015

REPORTÁŽ: ELEKTRONICKÁ AUKCE

Ve čtvrtek 28.4.2015 byla odvysílána televizí Fabex reportáž: Elektronická aukce. Reportáž shrnuje výsledky komentované elektronické aukce, kterou pořádal Úřad městského obvodu Ostrava-Jih ve spolupráci s naší společnosti, na celoroční údržbu veřejné zeleně.

Pro přehrání reportáže klikněte ZDE.

 

P4: NÁKUPNÍ SYSTÉM CENTREs MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

SMLOUVA PODEPSÁNA, PROJEKT SPUŠTĚN! V minulém týdnu došlo k předání podepsané smlouvy mezi společností eCENTRE, a.s. a Moravskoslezským krajem. Projekt Nákupní systém CENTREs Moravskoslezského kraje je tak oficiálně zahájen!


Zprávy ze dne 21.4.2015

GRATULUJEME

Gratulujeme obchodnímu partnerovi eCENTRE, kterému se podařilo uzavřít smlouvu na realizaci veřejné zakázky na Svoz odpadů v rámci Sdružení obcí Benešovsko (13 obcí). Těšíme se na další úspěchy!

 

AKTUÁLNĚ Z MĚST A OBCÍ

Která města a obce nabízejí svým občanům možnost úspory nákladů na energie prostřednictvím elektronických aukcí ve spolupráci s eCENTRE, a.s.?

 

Zprávy ze dne 18.4.2015

PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ eCENTRE

Produktové školení společnosti eCENTRE, a.s., které proběhlo v hotelu Park Inn Ostrava dne 18.4.2015 bylo zaměřeno především na sdílení informací a zkušeností obchodních partnerů, kteří slaví v rámci své obchodní praxe u klientů úspěch. Hlavním bodem programu Produktového školení bylo představení zbrusu nové koncepce PEO pro veřejnou správu, dalšími tématy školení byly například: Expres Aukce v praxi, Komoditní burza Praha, CENTRES, Kodex eCENTRE v praxi a mnoho dalších.

 

Zprávy ze dne 16.4.2015

PEO PRO VEŘEJNOU SPRÁVU

Co získává obec, město či organizace, pokud zvolí cestu k úsporám s PEO? Min. 2 již zrealizovaná výběrová řízení na kancelářský materiál a úklidové a čistící prostředky. Hodnota realizace služby výběrových řízení (VZMR) je 30.000 Kč. S PEO tak získává klient okamžitě již realizovanou službu v hodnotě 60.000 Kč.

Navíc obec získává: Pravidelné opakování těchto výběrových řízení v souladu s legislativou, Nákupní portál včetně technického servisu, úsporu času a administrativy, možnost řešení náhradního plnění, další nabídku položek za zvýhodněné ceny, vyhledávání dalších příležitostí na trhu.

 

Zprávy ze dne 10.4.2015

HLEDÁTE ŘEŠENÍ PRO NÁHRADNÍ PLNĚNÍ?

Nově můžete na PEO nakupovat široký sortiment kancelářských potřeb od poskytovatelů náhradního plnění. Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci mají povinnost zaměstnávat minimálně 4 % osob se zdravotním postižením dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. Ne každý má ale možnost vytvořit ve firmě potřebná pracovní místa nebo zajistit lidi s nutnou kvalifikací. Proto existují další možnosti... jednou z nich je čerpání náhradního plnění odebráním výrobků nebo služeb od organizace, která zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením. A právě tuto možnost Vám nyní nabízí eshop PEO!

 

Zprávy ze dne 7.4.2015

DO E-AUKCÍ SE ZAPOJUJÍ DALŠÍ MĚSTA A OBCE

Po svátcích, které jsme si užívali v posledních dnech, pro Vás máme aktuální předhled zpráv z měst a obcí:

 

Zprávy ze dne 31.3.2015

VÝSLEDKY BŘEZNOVÝCH E-AUKCÍ

Březnové e-aukce pro domácnosti, podnikatele i veřejnou správu jsou úspěšně za námi. A jak dopadly? Aukce pro domácnosti trvala více než hodinu a byla opravdu pestrá. Dodavatelé se soutěžili celkem o 2 393 domácností, kterým se nakonec podařilo díky e-aukce ušetřit 19,67 % na elektrické energii a 24,95 % na zemním plynu.

Komerční a veřejný sektor dosáhl celkové úspory 14,91 % v rámci elekrické energie a 18,43 % v zemním plynu. Gratulujeme všem zúčastněným rodinám i subjektům k dosaženým úsporám!

 

Zprávy ze dne 30.3.2015

ZPRÁVY Z TERÉNU

V měsíci březnu proběhla akce Město Šenov občanům, kde si občané mohli zajistit nákup elektrické energie a plynu přes e-aukci. Jenou z rodin, která si přišla optimalizovat výdaje za energie, byla rodina Chupáčova. Rodina Chupáčová ze Šenova si přišla uzavřít smlouvu pomocí EXPRES AUKCE. Manželé využili také možnost ušetřit na běžných rodinných výdajích a otevřeli si PEO. Paní Chupáčová pracovala před mateřskou dovolenou na základní škole v Ostravě, kde nakupovala přes Nákupní portál Ostravy (taktéž produkt eCENTRE, a.s.), a tudíž nebylo třeba vysvětlovat užitek PEO a okamžitě se rozhodla, že PEO chce také pro svou domácnost. Takto fungují produkty společnosti eCENTRE v praxi :).

 

Zprávy ze dne 26.3.2015

PRÁVE DNES PROBÍHÁ PRVNÍ ŠKOLENÍ NA PRODUKT P2 - KOMODITNÍ BURZA PRAHA

Právě nyní probíhá pod vedením našeho zkušeného právníka JUDr. Tomáš Panáčka další školení na produkt P2 Odpady. V odpoledních hodinách odstartujeme první školení na produkt P2 Komoditní burza Praha. Školení povede člověk, který se nejvíce zasloužil o to, že se společnost eCENTRE, a.s. stala v roce 2012 členem a dohodcem Komoditní burzy Praha, Ing. Lubor Alex.

PROJEKT MĚSTO/OBEC PRO OBČANY

Víte, v kolika městech a obcích právě tento měsíc probíhají sběry smluv? V březnu je to 34 projektů. V dubnu se chystají obchodní partneři eCENTRE obsloužit domácnosti 27 měst a obcí!

PEO - PRVNÍ NABÍDKA PEO KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Včera jsme dokončili první nabídku komplexních služeb PEO pro první město. Co to jsou PEO Komplexní služby? Možnost nabídnout a zajistit městům či větším obcím nejen registraci a nákupy na PEO, ale také porovnání cen a zpracování Potenciálu sdružených nákupů PEO, možnost tzv. Multilicence pro město a jeho organizační složky, a navíc controllingové výstupy v konkrétní podobě.

Díky těmto výstupům mohou především města či větší obce, pro které je služba P4 CENTREs příliš velká, efektivně řídit nákupy vybraných komodit ve svých organizacích a ŠETŘIT ČAS I PENÍZE!

 

Zprávy ze dne 25.3.2015

DALŠÍ OBCE, MĚSTA I ORGANIZACE BUDOU NAKUPOVAT NA PEO!

Gratulujeme! Obec Hrušovany u Brna se přidaly k obcím, které se rozhodly prostřenictvím speciálního uzavřeného eshopu PEO šetřit své náklady a již včera byla provedena první objednávka!

Charita Ostrava a jejich 19 zařízení má v plánu využívat PEO! Cílem je zjednodušit realizaci nákupů, snížit administrativní náročnost a zároveň ušetiřt, díky nákupům ua ceny z e-aukcí.

 

Zprávy ze dne 24.3.2015

AKTUÁLNĚ Z MĚST A OBCÍ

Přečtěte si, která města a obce se přidávají a nabízí svým občanům šanci ušetřit své náklady prostřednictvím elektronické aukce.

 

Zprávy ze dne 19.3.2015

ZMĚNA SÍDLA SPOLEČNOSTI eCENTRE, a.s.

dovolujeme si Vás informovat, že s oficiální platností od 26. 2. 2015 bylo změněno sídlo společnosti eCENTRE, a.s. Nová adresa sídla eCENTRE, a.s.: Argentinská 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7.
Veškeré ostatní údaje společnosti zůstávají nezměněny.

 

Zprávy ze dne 18.3.2015

PRVNÍ SMLOUVY Z EXPRES AUKCE

Gratulujeme obchodním partnerům, kteří jako vůbec první prostřednictvím nové aplikace pro obchodní partnery, v rámci zcela nového produktu Expres aukce, uzavřeli své první smlouvy!

 

Zprávy ze dne 14.3.2015

SPOLEČNOST eCENTRE SLAVNOSTNĚ ODHALILA NOVÝ PRODUKT

Společnost eCENTRE, a.s. v sobotu 14.3.2015 slavnostně odhalila na Produktovém školení, které se pravidelně koná v hotelu Park Inn Ostrava, nový, zcela výjimečný produkt EXPRES AUKCI. Expres aukce představuje způsob, díky kterému mohou domácnosti v rekordně krátké době uzavřít smlouvu s dodavatelem na dodávky elektřiny nebo plynu za velmi výhodných podmínek a časově garantovaných cen. Fotografie z Produktového školení a ze slavnostního odhalení nového produktu si můžete prohlédnout ZDE.

 

Zprávy ze dne 10.3.2015

ROZJEZD DALŠÍCH PROJEKTŮ MĚST A OBCÍ PRO OBČANY

Gratulujeme obchodním partnerům, jejichž města a obce už začaly komunikovat službu pro občany. Mezi tyto patří například: města Náchod, Prachatice, Velký Týnec, Čáslav, Příbor, Malý Újezd, Dolní Benešov a další! Kompletní přehled již komunikovaných projektů můžete najít zde.

DALŠÍ OBCE MAJÍ ŠANCI SNÍŽIT CENY ZA SVOZ ODPADŮ

Nové smlouvy a cenové nabídky jsou připraveny pro město Hrádek nad Nisou, Chrastavu a Paskov! Držíme palce obchodním partnerům eCENTRE k úspěšnému uzavření těchto projektů.

PEO VÍTÁ NOVÉ KLIENTY

Vítáme na PEO nově registrované klienty, kteří se rozhodli vyzkoušet tento speciální eshop a šetřit tak na běžně nakupovaných položkách. Blahopřejeme obchodním partnerům, pod kterými se nově zaregistrovala Chartia Ostrava, Divadlo Šumperk, restaurace na Šumpersku a také obec Čáslav.

 

Zprávy ze dne 6.3.2015

KOMODITNÍ BURZA VYHRÁLA SPOR SE STÁTEM, DOSTANE ZPĚT LICENCI

Komoditní burza vyhrála spor se státem, dostane zpět licenci - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1012-komoditni-burza-vyhrala-spor-se-statem-dostane-zpet-licenci-zdroj-zpravy-aktualne-cz#sthash.qDcJt02p.dpuf
Činnost Komoditní burzy Praha může zatím pokračovat bez omezení. Nejvyšší správní soud (NSS) vyhověl její kasační stížnosti a zrušil rozhodnutí ministerstva zemědělství, které burze v roce 2013 odebralo státní povolení.  - See more at: http://ecentre.cz/novinka/1011-komoditni-burza-praha-uspela-se-stiznosti-proti-odebrani-licence-zdroj-zpravy-e15-cz#sthash.N82jDTy0.dpuf

Činnost Komoditní burzy Praha může zatím pokračovat bez omezení. Nejvyšší správní soud vyhověl její kasační stížnosti a zrušil rozhodnutí ministerstva zemědělství, které burze v roce 2013 odebralo státní povolení. V roce 2013 zahájilo ministerstvo zemědělství správní řízení o odejmutí státního povolení kvůli údajným vážným nedostatkům. Burza to považovala za protiprávní a diskriminační krok, který v důsledku přispěje k vytváření monopolního prostředí. Městský soud v Praze loni žalobu Komoditní burzy Praha zamítl. NSS ale jeho verdikt zrušil, stejně jako dvě starší rozhodnutí ministerstva zemědělství. Podle prohlášení burzy se tak potvrdila nezákonnost správního řízení.

 

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/komoditni-burza-praha-uspela-se-stiznosti-proti-odebrani-licence-1169149#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Zprávy ze dne 5.3.2015

NÁKUPY NA PEO SE ROZJÍŽDĚJÍ!

Svůj první nákup provedlo město Náchod a již druhou objednávku učinila také Poličská nemocnice. Mezi nově zaregistrované klienty na PEO patří obec Horní Domaslavice a také město Rokycany! Tyto města se tak řadí do seznamu obcí a měst, mezi které patří také Praha 7, která se rozhodla šetřit na pravidelných nákupech, například na kancelářských potřebách nebo úklidových prostředcích.

 

Zprávy ze dne 27.2.2015

VÝSLEDKY ÚNOROVÉ e-AUKCE

Únorová elektronické aukce na dodavatele elektřiny a zemního plynu pro dománocti, podnikatele i veřejnou správu dopadly opět na výbornou. Přesvěčte se sami...

Společně se nám podařilo ušetřit 2 077 domácnostem více než 11 milionů korun! Z toho 1 293 domácností dosáhlo úspory větší než 20 %! V elektrické energie bylo dosaženo průměrné úspory 21,31 %, což v přepočtu znamená 5,47 milionů korun! V zemním plynu se úspora vyšplhala na 19,42 %, což znamená 5,83 milionů korun!

Podnikatelé, kteří ve středu vstoupili do aukce s celkovým objemem 6,68 milionů korun, dosáhli úspory 18,49 % v rámci komodity elektrické energie a 22,27 % v rámci komodity zemní plyn. Celkově podnikatelé ušetřili 1,39 milionů korun.

 

Zprávy ze dne 24.2.2015

O PEO PROJEVUJÍ ZÁJEM DALŠÍ MĚSTA A OBCE!

Tisíce korun, které každý měsíc plynou z firemních i veřejných rozpočtů na nákupy kancelářských potřeb, tvoří nezanedbatelnou část celkových provozních nákladů firem a organizací. Tak proč nenakupovat kancelářské potřeby levněji? O využívání unikátního nákupního portálu PEO už začínají projevovat zájem také různá města a obce, např. města Čáslav, Příbor, obce Dolní Lhota, Hostivice a další. Více zde

VÍNEČKO BÍLÉ...

..... a také mnoho druhů vynikajících červených a růžových vín z vinařství Vladimír Tetur najdete už dnes v unikátním eshopu PEO! Z široké nabídky jakostních a přívlastkových vín, včetně vín typu barrique si vybere opravdu každý. Vyzkoušejte nyní vína značky Vladimír Tetur také vy! Více zde

 

Zprávy ze dne 23.2.2015

e-AUKCE V ODPADECH? JISTĚ ŽE ANO! ÚSPĚŠNÉ PŘÍKLADY UŽ ZNÁME

V pátek 20.2.2015 vyšlo dlouho očekávané číslo časopisu Moderní obec, ve kterém máte možnost najít článek, jehož autorem je JUDr. Tomáš Panáček, právník společnosti eCENTRE. Článek je zaměřen na možnosti využití e-aukcí ve veřejných zakázkách na svoz odpadů.

NEJVYŠŠÍ SPRÁVNÍ SOUD ROZHODL VE PROSPĚCH KOMODITNÍ BURZY PRAHA

Společnost eCENTRE, a.s. je členem a dohodcem Komoditní burzy Praha na energetické komodity, tedy Elektřinu a Zemní plyn. Při zastupování klientů máme za sebou již mnoho úspěšných burzovních obchodů. Přesto však Komoditní burze Praha (KBP) na základě rozhodnutí Ministerstva zemědělství z roku 2013 donedávna hrozilo odejmutí licence. Proti tomuto rozhodnutí, které potvrdil Městský soud pro Prahu 1, podala KBP Kasační stížnost. V pátek 20.2.2015 KBP obdržela rozsudek Nejvyššího správního soudu, který zrušil rozhodnutí o odebrání licence a potvrdil tak, že obchody na burze mohou dále pokračovat.

 

Zprávy ze dne 19.2.2015

e-AUKCE VSTUPUJÍ I DO ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Keramickou popelnici získali v listopadu zástupci Trojanovic na Novojičínsku za vítězství v soutěži třídění odpadu mezi obcemi Moravskoslezského kraje. Nyní tato obec může posloužit jako inspirativní příklad pro další samosprávy tím, že se rozhodla s využitím služeb společnosti eCENTRE vysoutěžit veřejnou zakázku na svoz odpadu formou e-aukce. Slibuje si od toho dosažení co nejnižší ceny. Celý článek, uveřejněný na tridime.info si můžete přečíst ZDE.

 

Zprávy ze dne 11.2.2015

VÍCE NEŽ 2 500 SMLUV DOMÁCNOSTÍ V ÚNOROVÉ AUKCI!

Do online e-aukce, která se uskuteční v posledním únorovém týdnu, se nyní zpracovává už přes 2 500 smluv za domácnosti a 50 smluv z komerčního sektoru! Čeká nás tak největší aukce pro domácnosti za poslední rok!

 

Zprávy ze dne 10.2.2015

NOVÁ MĚSTA A OBCE V PEO!

Gratulujeme nově registrovaným městům a obcím v PEO!  Město Studénka, Obec Mukařov, Město Náchod a Městský úřad Čáslav se tak zapojily do sdružených nákupů PEO, díky kterým mohou úřady a jejich organizace nakupovat kancelářské potřeby a další položky za ceny z e-Aukcí. Přejeme úspěšné nákupy.

 

Zprávy zde dne 4.2.2015

"AUKCE - TRIUMF V RUKOU OBČANŮ"

Včera se v Poslanecké sněmovně uskutečnila konference pod záštitou Mgr. Jana Farského - INOVACE V ŘÍZENÍ OBCÍ, na které vystoupil také Mgr. Vladimír Kořen, starosta města Říčany na téma "AUKCE - TRIUMF V RUKOU OBČANŮ". - See more at: http://ecentre.cz/novinka/993-jednim-z-temat-konference-byly-i-elektronicke-aukce-zdroj-ecentre#sthash.wv8tfAOW.dpuf

Včera se v Poslanecké sněmovně uskutečnila konference pod záštitou Mgr. Jana Farského - INOVACE V ŘÍZENÍ OBCÍ, na které vystoupil také Mgr. Vladimír Kořen, starosta města Říčany na téma "Aukce - Triumf v rukou občanů".

V rámci svého bloku prezentoval Mgr. Vladimír Kořen své pozitivní zkušenosti se sdruženými aukcemi, které město Říčany využilo pro vysoutěžení levnejších energií nejen pro organizace veřejné správy, ale později také pro své obyvatele. V obou případech se podařilo ve spolupráci se společnosti eCENTRE dosáhnout úžasných úspor a to jak v elektrické energii, tak v zemním plynu.

 

Zpráva ze dne 29.1.2015

VČEREJŠÍ AUKCE PRO PODNIKATELE DOPADLA OPĚT SKVĚLE!!!

Více než 22 % úspory u elektřiny i zemního plynu, a cena plynu, která v posledních dvou týdnech začala opět růst, i tak na 680 Kč/MWh. To jsou skvělé výsledky středeční aukce pro podnikatele a veřejný sektor v e-Aukční síni eCENTRE.

 

Zpráva ze dne 22.1.2015

ODPADY - VELKÉ TÉMA ROKU 2015 PRO STAROSTY I KRAJE

Dne 22. 12. 2014 vláda ČR schválila nový Plán odpadového hospodářství ČR (POH ČR) pro období 2015 – 2024. Plán představuje klíčový dokument pro realizaci dlouhodobé strategie nakládání s odpady a obalovými odpady. Hlavními cíli strategie je jednoznačně předcházení vzniku odpadů a zvýšení recyklace a materiálového využití odpadů. POH ČR je určujícím dokumentem pro tvorbu plánů odpadového hospodářství jednotlivých krajů. Všechny kraje musí následně do 18 měsíců, tj. nejpozději do 30. června 2016, zpracovat své plány odpadového hospodářství. Celý článek Ministerstva životního prostředí najdete zde: http://www.mzp.cz/cz/plan_odpadoveho_hospodarstvi_cr

BURZOVNÍ OBCHODY PŘES KOMODITNÍ BURZU PRAHA

Ve středu 21.1.2015 proběhlo Informativní setkání s obchodními partnery v Praze. Jedním z témat byla i možnost obchodování na Komoditní burze Praha (KBP). O své nadšení a zkušenost se podělil obchodní partner eCENTRE, Honza Gebauer.

Na trhu v ČR existuje hned několik komoditních burz, které nabízejí možnost nákupu energií pro orgány veřejné správy. Jednou z nich je také Komoditní burza Praha, kde je společnost eCENTRE dohodcem. V současné době je ovšem situace na trhu taková, že hrozí zrušení některých těchto komoditních burz.

 

Zpráva ze dne 21.1.2015

OBEC, KTERÁ JE VZOREM V ODPADECH, CHCE S NÁMI SOUTĚŽIT SVOZ ODPADŮ V AUKCI!

Obec Trojanovice se v 11/2014 umístila na 1.místě v soutěži v třídění odpadů mezi obcemi. Stává se tak inspirací pro mnohé starosty, kteří se snaží své občany motivovat k třídění odpadů.

A i vzorové Trojanovice se rozhodly soutěžit svoz odpadů s využitím e-aukce pro dosažení co nejnižších cen. Trojanovické domácnosti se tak mohou radovat nejen z toho, že podporují ekologii obce tříděním odpadů, ale že se jim možná brzy sníží i poplatek za popelnice.

MALENOVICE, REGION POODŘÍ, ZÁTOR, ŠUMPERK… NOVÉ OBCE JEN Z TOHOTO TÝDNE.

Schůzka ohledně odpadů proběhla včera v obci Malenovice. Obec chce snížit náklady nejen u odpadů, ale i u energií a telekomunikací. Už v pátek se uskuteční setkání se starosty regionu Poodří a v Zátoru. Nejen o odpady, ale i o projekt Město pro občany už projevilo zájem i město Šumperk.

 

Zpráva zde dne 20.1.2015

KOLIK S NÁMI UŠETŘILI V LEDNOVÉ AUKCI PODNIKATELÉ?

Lednová aukce byla opět úspěšná i pro podnikatele a veřejný sektor. Dohromady se podařilo sdružit objem ve výši 3,3 milionů korun. A klienti tak ušetřili 627 tisíc, což představuje 19,40 %.

 

Zpráva ze dne 19.1.2015

SPECIÁLNÍ ŠKOLENÍ P2 ODPADY

Gratulujeme obchodním partnerům, kteří na Produktovém školení využili vyhlášení BONUSU, a to speciální školení na produkt P2 se zaměřením na Odpady pro prvních 15 Partnerů ZDARMA. Speciální školení pro prvních 15 Partnerů je naplněno (resp. přeplněno :o)). O termínu Vás budeme brzy informovat!

BURZOVNÍ OBCHODY PŘES KOMODITNÍ BURZU PRAHA

Připravujeme také školení na Komoditní burzu Praha (KBP). Nákupy přes KBP jsou pro orgány veřejné správy jednoduché a výrazně rychlejší než klasické veřejné zakázky, a přitom naprosto v souladu s platnou legislativou. Společnost eCENTRE je dohodcem této komoditní burzy na komodity Elektřina a Zemní plyn.

 

Zpráva ze dne 16.1.2015

TĚŠÍME SE NA VÁS NA PRODUKTOVÉM ŠKOLENÍ 17.1.2015

Už v sobotu 17.1.2015 proběhne další Produktové školení. Informace ke znovuzařazování klientů do opakovaných aukcí, výsledky první lednové aukce a ceny, kterých bylo dosaženo, ve kterých městech se jedná o využití produktu CENTREs, nebo jak a kde jsou řešeny veřejné zakázky na Odpady. To vše bude předmětem školení pro Obchodní partnery eCENTRE.

 

Zpráva ze dne 15.1.2015

SBĚR DAT ZA LEDEN? VÍCE NEŽ 1500 SMLUV!

Ano! Více než 1500 smluv a podkladů ke znovuzařazení do opakované aukce už máme nyní na Základně eCENTRE a intenzivně se zpracovávají, aby byly všechny smlouvy domácností i firem připraveny do únorové aukce. Opět se tak začíná zvyšovat objem zapojených subjektů. A o to zajímavější ceny je možné v aukci na energie vysoutěžit. Rozjíždějí se opět i hromadné sběry ve městech a obcích.

PRAHA 7 ŠETŘÍ PENÍZE U BĚŽNÝCH NÁKUPŮ

Už od září 2014 nakupuje Městský úřad Prahy 7 především kancelářský materiál za ceny z elektronických aukcí, a to díky využívání nákupního portálu PEO. Touto cestou úřad šetří více než 20% oproti běžným cenám.

 

Zpráva ze dne 14.1.2015

DNEŠNÍ JEDNÁNÍ SE STAROSTY K ODPADŮM

Právě dnes probíhá prezentace možností snížení cen za svoz odpadů prostřednictvím e-aukce na setkání starostů měst a obcí z okolí Prahy v Černolicích. Po prosincovém jednání s obcemi Děčínska se tak jedná o další sdružení obcí, které mají o využití aukce na odpady zájem. Zájem projevila i jedná z městských částí Brna.

 

 

Zpráva ze dne 13.1.2015

ÚSPORA PRO MĚSTSKOU ČÁST PRAHA 11 DOSAŽENÁ ZA 3 TÝDNY

Jen 3 týdny trval proces, během kterého Praha 11 získala nižší ceny energií na Komoditní burze Praha. Rychlý obchod byl možný díky již dříve realizovanému auditu. Pražská městská část tak ještě v prosinci stihla uzavřít kontrakt, díky kterému ušetří 2,8 milionů korun / rok.

 

Zpráva ze dne 12.1.2015

REKORDNĚ NEJNIŽŠÍ CENA ZEMNÍHO PLYNU

V první lednové aukci pro domácnosti (7.1.2015) jsme dosáhli na rekordně nejnižší ceny zemního plynu za poslední dobu. Cena je opět nižší i oproti nejnižší ceníkové ceně dostupné na trhu! Velmi zajímavých cen jsme dosáhli i u elektřiny.

<< Zpět do výpisu novinek