<< Zpět do výpisu novinek

TV REPORTÁŽ: Úspory v první lednové e-aukci, příležitost k práci, i o tom byla INFOTHERNA 2014

5.2.2014 - eCENTRE Elektronické aukce pro domácnosti loni zažily obrovský úspěch. Staly se také jedním z témat největší výstavy týkající se vytápění a úspor energie Infotherma 2014.

 

Reportáž TV Polar ke shlednutí na odkaze ZDE.

Tisková zpráva k Infothermě 2014 - Ve sdružených aukcích šetří i firmy a jejich zaměstnanci

 

Příklady dosažených úspor pro podnikatele

O tom, že i firmy mohou šetřit výrazné částky ve sdružených aukcích, svědčí výsledky první lednové aukce, která se uskutečnila 7.1.2014.

e-Aukce se zúčastnila například menší firma, která prodává potraviny a smíšené zboží v okrese Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj). Firma zaplatí ročně za silovou elektřinu necelých 37.000 korun. Do e-aukce jde vždy objem stanovený na dva roky, jelikož vítězný dodavatel se zavazuje nabídnout fixní cenu na příští dvouleté období. Objem do aukce tak byl za tuto firmu přibližně 73.500 korun.

"Tato firma ušetří v příštích dvou letech 24.400 korun, tzn. 33,20 %," uvedl Zdeněk Svoboda, vedoucí oddělení, které řeší a kontroluje průběh elektronické aukce. "Úspor přes 20 % dosahovali podnikatelé v této e-aukci i u zemního plynu," doplnil Z. Svoboda.

 

Související novinka na webu eCENTRE - e-Aukce pro firmy i domácnosti - Jedno z témat Infothermy 2014

PŘIPOJTE SE K NÁM A POMÁHEJTE LIDEM ŠETŘIT PENÍZE.
Více informací najdete na: www.ecentre.cz/o-ecentre/kariera

e-Aukce pro firmy i domácnosti - Jedno z témat INFOTHERMY 2014. eCENTRE bylo u toho. - See more at: http://ecentre.cz/novinka/836-e-aukce-pro-firmy-i-domacnosti-jedno-z-temat-infothermy-2014-ecentre-bylo-u-toho#sthash.6IehPl3h.dpuf

<< Zpět do výpisu novinek