<< Zpět do výpisu novinek

TV REPORTÁŽ: Prezentovali společný nákup energií pro občany (Zdroj: Ustinadorlici.cz)

26.4.2013 - eCENTRE Ve čtvrtek 25. dubna se v ústecké Malé scéně konalo další ze setkání vedení města s občany. Hlavním bodem tohoto setkání byla prezentace záměru města realizovat elektronickou aukci na nákup elektrické energie a zemního plynu pro domácnosti a firmy.

Zástupce společnosti, která bude společný nákup energií realizovat, seznámil přítomné s celým postupem nákupu a jeho realizací. "SPOLEČNÝ NÁKUP – SPOLEČNÁ ÚSPORA", jak byl projekt pojmenován, má za cíl snížit náklady domácností a firem v našem městě a ušetřit tak finance na těchto dvou komoditách. Přihlásit se do e-aukce bude moci každý a to jak s plynem a elektřinou tak i samostatně každou komoditu zvlášť. Celé služba je občanům poskytována ZDARMA.

Celý článek a video naleznete ZDE.

TV REPORTÁŽ: Prezentovali společný nákup energií pro občany (Zdroj: Ustinadorlici.cz) TV REPORTÁŽ: Prezentovali společný nákup energií pro občany (Zdroj: Ustinadorlici.cz) TV REPORTÁŽ: Prezentovali společný nákup energií pro občany (Zdroj: Ustinadorlici.cz) TV REPORTÁŽ: Prezentovali společný nákup energií pro občany (Zdroj: Ustinadorlici.cz) TV REPORTÁŽ: Prezentovali společný nákup energií pro občany (Zdroj: Ustinadorlici.cz)

<< Zpět do výpisu novinek