<< Zpět do výpisu novinek

Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar

16.10.2012 - eCENTRE Konference věnovaná novele Zákona o veřejných zakázkách a prvním zkušenostem s ní uspořádala ve dnech 11.-12. října Asociace veřejných zakázek (AVZ) v Hrotovicích. Na konferenci vystoupil také odborník na elektronizaci VZ a ředitel společnosti eCENTRE Vítězslav Grygar.

Jednalo se již o 5. ročník konference, tentokrát na téma "Půl roku s Novelou... a co bude dál?"

Konference se konala pod záštitou Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a Ministerstva pro místní rozvoj (MMR ČR) a vystoupil zde náměstek ministra pro veřejné investování a legislativu MMR Jan Sixta, Pavel Herman z ÚOHS, předseda senátu Krajského soudu v Brně David Raus, či předseda Asociace veřejných zakázek Tomáš Machurek.

Prezentace Vítězslava Grygara

 

Další informace ke konferenci najdete níže:

Program konference (ve formátu pdf)

 

 

 

Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar Na konferenci na téma Půl roku s Novelou... a co bude dál? vystoupil i Vítězslav Grygar

<< Zpět do výpisu novinek