<< Zpět do výpisu novinek

Unikátní vzdělávací institut? To je LICIT akademie! (Zdroj: eCENTRE, a.s.)

9.2.2017 - eCENTRE Žádnou teorii u nás nečekejte. Předáváme pouze zkušenosti z praxe!

 

Představujeme Vám nový, unikátní, vzdělávací institut při nezávislé aukční síni eCENTRE, a.s. - LICIT Akademii, obsahující sérii tematických seminářů, který vznikl na základě:

  • 7 let zkušeností
  • řešení nákupů pro 450 klientů
  • zajištění 84.000 objednávek ročně
  • specifikaci 18.000 položek za rok
  • kontroly, řešení námětů a vývoje
  • 5 reklamací / rok

 

LICIT Akademie si klade za cíl sdílet praktické zkušenosti vedoucích nákupů a ředitelů organizací, rady konzultantů veřejných zakázek, legislativu v praxi konkrétního provozu, informovat o elektronických nástrojích, které se běžně využívají pro nákupy v organizacích veřejné správy a firmách a další.

LICIT Akademie je určena všem, kteří hledají nová řešení v oblasti elektronických nákupů a informace z praxe. Může jej tedy navštívit opravdu každý. Prezentujícími LICIT Akademie jsou projektoví manažeři, konzultanti konkrétních projektů, odborníci na veřejné zakázky, právníci a především také uživatelé konkrétních elektronických nástrojů.

 

První termín LICIT Akademie již 9.3.2017!

První seminář LICIT Akademie bude zaměřen na téma – Aukční nákupy potravin. Těšit se můžete na informace týkající se využívání elektronických nástrojů během pravidelných nákupů potravin, řešení logistiky a kvality, rozuzlení mýtů a fakt v rámci využívání aukcí při nákupů potravin, zkušenosti při nákupu potravin prostřednictvím elektronických nástrojů z praxe, praktické ukázky aukcí potravin a mnoho dalšího.

 

Kdy, kde a za kolik?

Místo konání: Impact HUB Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Doba konání semináře: 10:00 – 16:00 hodin

Cena semináře: 350 Kč vč. DPH

Vstupenky na LICIT Akademii jsou již v prodeji ZDE. Pozor, kapacita míst je omezena.

 

<< Zpět do výpisu novinek