<< Zpět do výpisu novinek

Pojďte si udělat cenový průzkum jednoduše (Zdroj: eCENTRE)

3.2.2017 - eCENTRE Hledáte pro svou organizaci jednoduchý způsob provedení cenových průzkumů u pravidelně nakupovaných položek? Na Aukčních nákupech uděláme cenový průzkum za Vás!

 

Chcete-li pro svou organizaci zajistit jakékoli zboží za dobrou cenu, nezbývá Vám než udělat cenový průzkum trhu. "Jedná se o zdlouhavý proces, během kterého je potřeba vyhledat několik dodavatelů, nejlépe takových, se kterými máte dobré zkušenosti nebo u kterých víte, že nebude ohrožena kvalita zboží a u nich si pak porovnat cenu. Nezanedbatelným faktorem při výběru jsou také termíny dodání, objemy objednávek, dostupnost zboží a další." říká Radmila Bařinová.

Ta 23 let vedla provoz školních jídelen ZŠ i MŠ. Absolvovala mnohá školení na metodiku, díky čemuž působila v rámci okruhu svých kolegyň jako rádce. Nyní pracuje ve společnosti eCENTRE, a.s. jako konzultantka veřejných zakázek se specializací na potraviny a spolupracuje na projektu LICIT Aukční nákupy.

"Balancování mezi cenou položek a dodržením jasně daného spotřebního koše bylo na denním pořádku. U mě však vždy hrála velkou roli také kvalita nakupovaných surovin.“ Právě při vedení provozu školních jídelen se Radmila Bařinová poprvé setkala s Aukčními nákupy. „Člověk má dlouholetou praxi a novoty zavádí jen, když mají smysl. Když jsem zjistila, že můžu přes portál nakupovat kvalitní zboží od různých dodavatelů za aukční ceny, a že toto zboží skutečně prošlo cenovým průzkumem, nebylo co řešit."


Na Aukčních nákupech uděláme cenový průzkum za Vás!

"Dnes již pracuji na straně poskytovatele speciálního nákupního systému, stále však moc dobře vím, jaké požadavky mají klienti během svých nákupů a z toho při své práci vycházím především," popisuje Radmila a komentuje dále přínos Aukčních nákupů, které si vyzkoušela sama, tehdy v kůži klienta. "Aukční nákupy Vám při nákupu každé položky nabídnou až tři dodavatele, jejichž ceny jsou výsledkem elektronické aukce. Vy si tak můžete jednoduše vybrat, od jakého dodavatele a za jakou cenu zboží objednáte. Aukcí se účastní vždy pouze prověření dodavatelé, kteří odsouhlasí předem stanovené cenové i dodací podmínky, například i to, že cena z aukce bude vždy nižší než cena katalogová."

............................................

 

Chcete se o cenových průzkumech v rámci Aukčních nákupů dozvědět více? Kontaktujte nás.

<< Zpět do výpisu novinek