<< Zpět do výpisu novinek

O 40% nižší ceny plynu a elektřiny z aukce jsou teď pro každého (Zdroj: eCENTRE, a.s.)

23.3.2016 - eCENTRE Už třetím rokem mají domácnosti možnost zapojit se do sdružené e-aukce a vysoutěžit si tak i o 40% nižší ceny elektřiny a zemního plynu než jsou běžné ceníkové. Od března otevřelo eCENTRE lidem zcela novou cestu, jak ušetřit. Každý si může nezávazně otestovat své ceny s cenami z poslední aukce a ihned je získat.


„V poslední e-aukci byla průměrná úspora u elektřiny 39,62 %, u zemního plynu neuvěřitelných 44,29 %. Na www.eprokazdeho.cz je možné vidět opravdové úspory opravdových lidí. Tedy, kolik klienti ušetřili podle toho, zda mají rodinný dům nebo byt a zda šetří v elektřině, v zemním plynu, nebo v obou komoditách. Každý si tak jednoduše najde, kolik sám může podle svých podmínek bydlení ušetřit,“ uvádí Alice Mazurková, ředitelka marketingu a komunikace společnosti eCENTRE, a.s.

 

Kolik můžete ušetřit s cenou z aukce, se dozvíte ihned

Návštěvník webu má navíc možnost porovnat si svou cenu s cenou, kterou už eCENTRE vysoutěžilo pro stovky domácností ve sdružené aukci. Do kalkulačky stačí zadat svou spotřebu a dosavadní cenu energie v MWh a sazbu, kterou domácnost využívá. Všechny tyto údaje člověk jednoduše najde ve svém ročním vyúčtování elektřiny či zemního plynu.

Když si nevíte rady, stačí zanechat kontakt a ještě ten den Vás kontaktuje odborník na aukce energií pro domácnosti, který Vás porovnáním cen jednoduše provede. Lidé tak mají konečně šanci nespoléhat jen na nabídky dodavatelů, ale získat zdarma výsledek porovnání cen na trhu.

 

Domácnosti získávají vyjednávací pozici velkých firem

Pokud se domácnosti spojují a vytvářejí velký celek, získávají tak výrazně větší kupní sílu. Dodavatelé díky tomu nabízejí v e-aukci i o 40% nižší ceny oproti aktuálně platným ceníkovým cenám,“ doplňuje Alice Mazurková.

Důvod je jednoduchý. Velká skupina domácností má sílu velké firmy. A v aukci mezi sebou soutěží dodavatelé v jeden čas. Sdružovat domácnosti v e-aukci se daří společnosti eCENTRE už třetím rokem. A výsledky síly sdružování a e-aukce mají nyní možnost využít lidé kdykoliv přes internet.

„Stačí využít e-aukční kalkulačku eCENTRE. Ceny z aukce se tak dostávají k dispozici doslova pro každého,“ objasňuje název www.eprokazdeho.cz odborník na on-line marketing a tvůrce webu Petr Hlaváček.

 

Opravdoví lidé – opravdové úspory

„Lidé získávají s ušetřenými penězi také jistotu garantovaných obchodních podmínek, které u nás kontrolujeme. Například žádné skryté poplatky a podobně. Senioři, rodiny s dětmi, nebo úplně kdokoliv tak může mít klid, že má o energie dobře postaráno, a zároveň získává možnost využít ušetřené peníze na dovolenou, nové kolo, potřeby pro děti nebo opravy domu. To už záleží na každém,“ říká s úsměvem Alice Mazurková.

 

Bez námahy, jednoduše a rychle

Říkáte si, kde může být zádrhel? Jednoduše žádný není. Pokud se rozhodnete změnit dodavatele energií a využít k tomu e-aukci, získáte stoprocentní administrativní servis, garanci nulových skrytých poplatků a podmínek v nových smlouvách, možnost neuzavření nové smlouvy pokud nic neušetříte a jistotu, že za vyřízení nebudete nic platit, protože služba je pro všechny zdarma.

Podívejte se na www.eprokazdeho.cz a zajistěte si výhodnější ceny energií bez námahy, jednoduše a rychle ještě dnes.

Tisková zpráva společnosti eCENTRE, a.s. zdeO 40% nižší ceny plynu a elektřiny z aukce jsou teď pro každého (Zdroj: eCENTRE, a.s.) O 40% nižší ceny plynu a elektřiny z aukce jsou teď pro každého (Zdroj: eCENTRE, a.s.) O 40% nižší ceny plynu a elektřiny z aukce jsou teď pro každého (Zdroj: eCENTRE, a.s.) O 40% nižší ceny plynu a elektřiny z aukce jsou teď pro každého (Zdroj: eCENTRE, a.s.)

<< Zpět do výpisu novinek