<< Zpět do výpisu novinek

Nízké ceny plynu a elektřiny v aukcích trhají rekordy (obec-morkov.cz)

3.12.2015 - eCENTRE Nízké ceny  plynu a elektřiny v aukcích trhají na konci roku rekordy, připojte se v prosinci k těm kdo již aukci využili a šetří.

 

Pokud ještě stále nejste z jakéhokoli důvodu přesvědčeni o výhodnosti nákupu energií pro domácnosti nebo firmy formou elektronické aukce, máme pro Vás VÁNOČNÍ DÁREK.

.....

Kontaktujte obchodního partnera aukční společnosti a předejte mu osobně nebo mailem nutné podklady k vyhodnocení. Kopie stávající smlouvy  a  Kopie posledního ročního vyúčtování. My Vám porovnáme Vaše ceny, vyhodnotíme úsporu a vy se rozhodnete.

A jak se ceny energií v aukcích vyvíjí. Například  domácnostem u zemního plynu poklesla cena za dodávky u účastníků aukcí v průměru o 35,61% v říjnu a v listopadu  o neuvěřitelných 38,9% a prosinec dopadl ještě lépe. Zapojeným firmám do poslední aukce klesly ceny za dodávky dokonce o 42,63%.

.....

Tuto formu nákupu energií již více let s úspěchem a s úsporami využívá také ve veřejném sektoru  obce, školy a školky.  Referenci  tak můžete obdržet u vedení obce. Další reference je z řad občanů. Se souhlasem  zveřejňuji  výsledky  domácnosti paní Ing. Jitky Minářové, Libhošť.  Ušetřila přes 22% z ceny za dodávky u silové elektřiny a přes 36% z dodávek u zemního plynu. Porovnáno s její současnou cenou a spotřebou znamenala celková úspora na dvouleté smlouvě 24 115 Kč. Snížit tak mohla zálohy o cca 1000 Kč/měsíčně.

Více informací naleznete zde.

<< Zpět do výpisu novinek