<< Zpět do výpisu novinek

Elektronická aukce energií - další termíny pro přihlášení (Zdroj: lomnicenadpopelkou.cz)

21.5.2015 - eCENTRE Město ve spolupráci se společností eCENTRE pro Vás připravilo možnost snížit náklady domácností, SVJ a firem na elektrickou energii a plyn. V Lomnici je zatím velký zájem, počet zapojených odběrných míst již přesáhl stovku.

Základní myšlenkou projektu pro podnikatele a občany je spojit co největší množství odběratelů, vytvořit tak silnou skupinu a stát se zajímavým klientem pro dodavatele energií. Dodavatel je pak ochoten o takového klienta bojovat, neboť má záruku určité spotřeby a tím pádem si může dovolit snížit svou ceníkovou cenu, která je běžně nabízena jednotlivým zákazníkům.

„Většina domácností se připojila do aukce z minulého měsíce, kde se hlavně u plynu dosáhlo skvělých cen a průměrná roční úspora, tak přesahuje tři tisíce korun. Záleží však na stávající ceně a spotřebě zákazníka.” říká Lukáš Najman, obchodní partner eCENTRE. Přesná čísla se teď hledají těžko. Mnoho občanů bude své výsledky znát až na začátku července, protože se připojili do klasické aukce a navíc se stále zapojují i další domácnosti, které se o aukci dozvěděly pozdě, nebo nestihly termíny. Sběr podkladů aktuálně probíhá i v Jičíně, Lázních Bělohrad a Trutnově. Přihlašovat se stále můžete v červnové pondělky uvedené níže.

Výhody aukce

Služba
je pro občany zdarma, protože je hrazena z předem stanovených aukčních poplatků pro dodavatele, který v aukci zvítězí. Do aukce se můžete přihlásit i s jiným odběrným místem než na území Lomnice (provozovna, chalupa apod.), stejně tak se můžete přihlásit i když v Lomnici nemáte trvalý pobyt.
Ceny jsou garantované na celé období. Domácnosti se soutěží na 2 roky a podnikatelé i na jeden. Dodavatelé, kteří se aukcí účastní, jsou prověření, mají dlouholeté zkušenosti, početnou klientelu a pohotový zákaznický servis. V případě, že neušetříte, Vám zůstává současná smlouva, takže nečelíte žádnému riziku. Díky ovšem velkému počtu odběrných míst je dosahováno skutečně velmi nízkých cen. Samozřejmostí je i právní servis, takže se nemusíte bát skrytých poplatků, nebo sankcí.

Díky velkému zájmu přidáváme další termíny, kdy se ještě můžete k elektronické aukci přihlásit. Podklady budou přijímány opět na MěÚ Lomnice n. Pop. v malé zasedací místnosti ve dnech:
1.6. pondělí; 13:00 - 18:00
8.6. pondělí; 13:00 - 18:00.

K přihlášení do aukce je potřeba kopie vyúčtování a kopie aktuální smlouvy.
V případě dotazů, nebo individuální schůzky Vám rád vyhoví:
Lukáš Najman (727878094, lukas.najman@partnerecentre.cz).

 

Celý článek naleznete ZDE.

<< Zpět do výpisu novinek