Divadlo loutek Ostrava šetří prostředky díky e-aukcím

Slavnostní otevření nové přístavby alternativní scény Divadla loutek v Ostravě potěšilo spoustu Ostravanů. Stejně tak je musí těšit i fakt, že vedení Divadla loutek chytře šetří: stalo se jednou z prvních ostravských organizací, které využily elektronickou aukci na komoditu Služby. V současné době šetří také díky nákupům přes ostravský nákupní portál.

Jarmila Hájková, ředitelka Divadla loutek: „V eCENTRE jsou profesionálové, kteří nám vždy tuto záležitost připraví na klíč, úplně až do samého konce. Souvisí to i s otevřením divadla: dneska večer, když bude ta nově přenesená inscenace z Deníku Ostravaka, tak to sezení, které tam je, ta elevace, tu jsme právě nakupovali přes eCENTRE a ušetřili jsme na tom spoustu peněz."

Divadlo loutek už absolvovalo e-aukci na úklidové práce, na tribuny či na pronájem občerstvení a bufetu. Dražit bude také ubytovací služby pro účinkující a návštěvníky Festivalu divadla loutek letos v září.

Michal Štefek, konzultant úseku energie a služeb eCENTRE: „Rád bych Divadlo loutek pochválil, že se aktivně zapojuje do systému sdružených nákupů a elektronických aukcí. Musím říct, že Divadlo loutek je velice vstřícné, spolupráce je velice příjemná."

Svým aktivním zapojením plní Divadlo loutek cíle Systému sdružených nákupů a šetří tím peníze nejen sobě, ale celé Ostravě.