109. Žofínské fórum je určeno starostům a primátorům

Palác Žofín v Praze patří mezi nejvýznamnější centra společenského a kulturního života v naší zemi. Nádherné prostředí a profesionální služby Agentury NKL Žofín jsou často využívány i pro pořádání konferencí a kongresů. Žofínská fóra jsou už téměř legendární a výjimkou není ani účast ministrů nebo prezidenta.

Jiří Vaníček, manažer vnějších vztahů Agentura NKL Žofín: „Žofínská fóra jsou doslova prestižní záležitostí. Jsme rádi, že i ministři nám řeknou, a posledně mi to řekl ministr financí pan Kalousek, že si nedovolí nepřijít, když ho pozveme na Žofínské fórum."

Letos se na Žofíně uskutečnilo 11. fór a do konce roku budou ještě dvě. 109. Žofínské fórum určené starostům a primátorům, kterého se možná zúčastní kromě několika ministrů i premiér Petr Nečas.

Na fóru vystoupí rovněž Vítězslav Grygar, který je odborníkem na řešení veřejných zakázek s využitím elektronických nástrojů, a to na téma efektivního řízení organizací státní správy prostřednictvím Systému CENTREs.

Jiří Vaníček, manažer vnějších vztahů Agentura NKL Žofín: "Je to velice oblíbené setkání, protože v letošním roce na něm bude zhruba polovička starostů a primátorů, kteří jsou noví ve svých úřadech, a my jim vlastně nabízíme, že se tady na Žofíně mohou dozvědět ty nejnovější informace, které mohou získat z jednotlivých resortů."

Letošní rok uzavře 110. Žofínské fórum na velmi aktuální téma, financování zdravotnictví.

Jiří Vaníček, manažer vnějších vztahů Agentura NKL Žofín: „Účast přislíbil ministr zdravotnictví Heger, bude zde ředitel VZP. To jsou dva subjekty, které do toho samozřejmě mají co mluvit."

Předpokládáme účast 150 ředitelů českých nemocnic a dalších lidí. 109. Žofínské fórum se uskuteční 13. a 110. o den později, 14. prosince.