Spustili jsme portál PEO. Lidé za ceny z e-aukcí nakoupí vše potřebné pro život

eCENTRE Spustili jsme nový portál PEO. Domácnosti i firmy už brzy najdou na portále www.lidesobe.cz stovky položek, bez kterých se doma neobejdeme. Tyto položky však budou moci nakoupit za ceny vysoutěžené v e-aukci, tedy za ceny, za které běžně nakupují velké firmy.

Základní myšlenka nového portálu www.lidesobe.cz pro lidi vzešla ze zkušeností s tvorbou nákupního portálu vytvořeného pro město Ostrava. Portál PEO však bude nejen pro organizace nebo firmy, ale především pro domácnosti, které si tak mohou nakoupit levněji základní položky nutné pro život.

Myšlenka portálu PEO je jednoduchá: sdružením nás všech přinášíme tyto úspory sobě navzájem. Právě tím, že se spojíme, abychom zvýšili svou koupěschopnost na trhu. A proto ten název „lidé sobě“, „PEO-ple United“, zkráceně tedy "PEO".

TV REPORTÁŽ ZDE

Co na e-shopu PEO najdete? Kancelářské potřeby, čistící prostředky, hygienické potřeby, nebo třeba krmivo pro domácí zvířata. A ceny? Někdy o 20, jindy až o 30 % nižší. Využijte jedinečnou možnost. Nakupujte přes PEO! www.lidesobe.cz.Zaregistrujte se na PEO i Vy! Můžete tak šetřit finance společně s námi, třeba na letošní dovolenou.

Co zde můžete nakoupit? Například Toaletní papír Perfex 3-vrst. / 10 rolí, běžná cena 76 Kč, na www.lidesobe.cz za 49 Kč, což je sleva 36% !!!

Přejeme Vám radostné nákupy!